Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megférnének egymás mellett?

Megférnének egymás mellett?

Figyelt kérdés

Fél éve kaptam egy kiscicát elég fiatalon, nagyon szerettem volna ezt a fajtát és elég drága is volt, meg nehezen beszerezhető. Részben azért szerettem volna állatot mert egyke vagyok és kis lakásban lakunk, elég magányosnak éreztem magam, nagyon sokat olvastam erről a fajtáról, és mindenben megfelelt számomra. Nem volt még a családban cica ezért nagyon nem is értünk az ilyen dolgokhoz, hogy például nagyon vad, úgy értve, játékos nagyon és pörög, de lehetetlen megsimogatni, azt nem szereti csak akkor ha aludni készül. Kislány cica ezért apukám társaságát keresi főképp és csak neki dorombol. Ebből a viselkedésből kinőne? Vagy egyszerűen ilyen a személyisége? Már azon gondolkodtam, hogy örökbefogadnánk egy kisfiú cicát, de benne van a pakliban, hogy akkor még jobban tojna rám a macska?:D Olyan cicát szerettem volna akit nem lehet levakarni, mindig jön, dorombol, bújik, de lehet a cicám még túl fiatal ehhez?

A válaszokat előre köszönöm!

16L



2017. okt. 13. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
6 hetesen rendes tenyésztőtől? Oximoron...
2017. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

RENDES tenyésztő 6 hetesen nem adja még oda!Egyet s mást meg kell tanulnia a kiscicáknak az anyjuktól! Erre csak az anyamacska tudja megtanítani, te nem.

Azért nem vészes a helyzet, fogadd el ilyennek, és nagyon szeresd, ha nem is annyira mint szeretnéd, de viszonozza ő. Később ahogy "idősödik"változik majd a viselkedése is, nem pörög annyit.

2017. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

"6 hetesen került hozzánk a cica rendes tenyésztőtől."

Nagyon nagyot tévedsz. Aki 6 hetesen ad el cicát, az nem rendes tenyésztő, de mégcsak nem is tennyésztő. Egy törzskönyves szaporító. Ha egyáltan adott hozzá törzskönyvet. Drága lecke ez számotokra. Nem minőségi cicát vettetek.

2017. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de a ragdollokat nem adják oda három hónapos koruk előtt mivel ők még két hónaposan sem elvihetőek, mint a legtöbb macska.
2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bújok majd én hozzád :)
2020. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!