Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két napja nincs meg a macskám....

Két napja nincs meg a macskám. Előjöhet még?

Figyelt kérdés
Öt éves, szóval nem idős nőstény cica. Legutóbb csütörtök reggel (két napja) láttuk, akkor semmi baja nem volt. Szerda este sokat evett. Nem szokása elkóborolni, viszont kertes a ház és erdő van a közelben. Kevés az autó, nincs nagy esélye, hogy bárki is elüti, meg azért arról tudnánk. Nemrég kiscicái voltak, akiket elajándékoztunk pár nappal ezelőtt. Lehetséges, hogy "fiúzni" ment? Vagy hol lehet? Nagyon aggódok. Köszönök minden választ.

2017. júl. 22. 08:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Ha jól tudom, ezt te írtad:

"Ha ivartalanítod nem megy el, és nem születnek felesleges almok."

Akkor nehogy már nekem legyen szar a felfogásom :D

2017. júl. 25. 08:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Ahogy számolom, már 5 napja nincs meg a cicád.Nagyon átérzem bánatodat, nekem is vannak cicáim, imádom őket. Az nem igaz, hogy a kutyától mindig el tud futni, az enyém is ekfutott évekig, de egyszer nem tudott, és vége lett. Másik cicámat olyan helyen ütötte el autó, ahol kb.óránként ha elmegy egy.

De még reménykedhetsz.Írj ha meglesz.

2017. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tegnap hazajött, semmi baja!
2017. júl. 25. 22:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök!!!Veled együtt aggódtam érte. Én is voltam már hasonló helyzetben, annyira kerestem a cicámat, hogy szinte pánikszerű félelem volt rajtam, elmondani sem lehet.

Hála Istennek hogy megkerült!

2017. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!