Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Van 3 cicánk, kint az udvaron. Őket tiszteégesen tartom, de már ott vagyunk, hogy kézből etetem őket, mert egy vadidegen dög elveszi a kajájukat, beül az ablakpárkányunkba, mintha itthon lenne. Én tudom, hogy éhed meg fázik, de nem vagyok állatmenhely. Ha megetetem a cicáimat még a morzsákat is felseprem és bedobom a kukába nehogy itt egyen de nagyon ragaszkodik ehhez a portához. Már kergettem seprűvel, ragadtam grabancon és kilöktem a kerítésen, férjem haverjai is dobáltak utána mindent. Az Apa cica rendszerint felkergeti a fára, marja, hogy hagyja Pajkost és Lilit enni. De mindig visszajön, bebújik a kocsi alá és lesi mikor van kajaidő. Nem akarok még egy cicát, ezt kijelentem. De már nem tudok mit csinálni vele.
2017. jan. 8. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá a cicáidat hogy egyik helyiségben kapnak enni. Amíg esznek addig becsukod az ajtót és nem tud idegen macska bemenni. A szüleim is így etették a macskáikat. Maguktól beugrottak a házba mikor enni akartak. Aztán mikor a szüleim idősek lettek, az ételmaradékot az udvarra tették. Meg is jelent minden szomszéd macska.
2017. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kint etetve a macskát minden elveszi az élelmet tőle. Még a tyúk is az egeret (videó):

https://www.youtube.com/watch?v=rzl6L6aW5ZU

2017. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz, hogy bent eteted a macskáidat.
2017. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bent etesd a cicáidat, az udvarra ne tegyél semmilyen kaját. Így majd odébbáll előbb-utóbb.
2017. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar. Bent nem tudom etetni oket mert nem tartunk bent allatot. Kezbol etetem oket utana osszeseprem a maradekot es szetnezek nehogy legyen kaja az udvaron. Ma is majdnem elestem miatta.. jo lenne ha mar elhuzna innen
2017. jan. 8. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bent tartani, csak reggel-este enni adni nekik bent, mondjuk az előszobában, vagy garázsban, ha van. Ez gondolom azért nem túl megterhelő.
2017. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De hát az a szegény téged választott, még az ablakba is odaül. Miért nem fogadod be őt is?


Nem szép dolog dobálni, meg zavarni. Hogy esne, ha a te cicáiddal is mások ezt csinálnák?

2017. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj szegény mi vagyok én macskafarm? Te miért nem fogadod be? Szívesen odaadom. Miért nem neveled te őt?
2017. jan. 17. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Én befogadom, befogadtam eddig azokat, akik jöttek. Költözéskor az itthagyottat is. Hálás kis lelkek, nem vadidegen dögök; nekünk. Aki nem akart bejönni, csináltunk a kertben szigetelt házat neki, maradék-hulladék fadarabokból.


Én olyan furcsának tartom, hogy valaki ilyen durván elutasít egy állatot, amíg a másik hármat dédelgeti.

2017. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Törődj a magad dolgával odaadom neked ha kell fu de nem szeretem ezeket a "mindenhonnan befogadok állatot" embereket. Tanácsot kértem, hogyan tudom elriasztani innen nem azt, hogy fogadjam be. Nem fogom! Vannak cicáink és lesz kutyánk..lehet egy kutya lenne a megoldás de addig is az ablakpárkányra mit tegyek, hogy elriasszam? Olyan ijesztő, mint a sátán macskája mindig libabőrös leszek tőle... addig fogom zargatni amíg egy kutyánk nem lesz. Nem fogok egy negyedik macskát is etetni!
2017. jan. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!