Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha, megfázás vagy...

Macskanátha, megfázás vagy allergia?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem,hogy a cicám tüsszög,csipás,kedvetlen.Tegnap is folyt az orra,csipás volt a szeme,köhögött,gyengének látszott,szerintem még láza is volt.Ma el akartam vinni dokihoz,de mára már nincs semmi tünete.Tiszta a szeme-orra,alig tüsszög és köhög.Tudom,nem árt,ha ránéz a doki,de mivel 9 éves (sosem volt még kocsiztatva) nem akarom ekkora stressznek kitenni.Kell aggódnom,vagy csak megfázott?
2016. aug. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kocsikázást kibír. Inkább feleslegesen utazzon, minthogy valami baj legyen.

Az én cicám volt náthás, úgy hoztam el. Tüsszögött, folyt az orra és a szeme fehérje vöröses volt. Szerencsére nem volt súlyos, egy injekciót kapott és a szemét kamilláztam.

Ha köhög és láza van, az influenza is lehet. Én mindenképpen megnézetném, dacára annak, hogy már nincs tünete.

2016. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkàbb a kocsizàs ne tettszen neki mint az hogy netàn sulyos beteg szegény, mindenképp nézesd meg az orvossal.
2016. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!