Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beengeditek a macskát az ágyba?

Beengeditek a macskát az ágyba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A macskának, ellentétben a kutyával nincs szaga. Egyáltalán nincs.

3 dolog tud büdös lenni, de azt orvosloni lehet:

Szája- erre egy kis orálhigénia, fogmosás, és nincs szájszag

Bűzmirigye- ki kell nyomni/nyomatni dokival, és meg van oldva

Végterméke- rendszeres alomtisztítással és szellőztetéssel, esetleg egy zárt toalett beszerzésével ez is orvosolható


Amúgy magának a macskának nincs szaga. Nekem mindaz 5 benti cica, így nem fognak piszkot behozni, mert ki sem mehetnek. A szőrük nem hullik, hála a 2 havi fürdésnek, és a furminátor fésűmnek, ami nagyban megkönnyíti a napjaim.

Nos igen, néha én is arra kelek éjszaka, hogy a macska a számban alszik, és kb 2 kiló macskaszőrt tüdőztem eddig le, de hát na....ez ezzel jár. De nem tudnám elképzelni az ágyam a bio ágymelegítőim nélkül.

2016. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha velem alszik, de mostanában nem akar.Pedig nagyon jó a dorombolására elaludni.

Most az egyik konyhaszék a kedvence.

Időszakos kedvenc helyei vannak.

Cica egy csöppet se büdös (ellentétben a kutyával), ugyanis rejtőzködő állat, eltünteti a kakát, lenyalogatja magáról az árulkodó szagokat.

Szőr az van, furminátor rengeteget segít, s a vizes gumikesztyű is nagyon hatásos.

Jobb, mint a ragacsos henger.

2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Hijnye mennyi igényes ember
2016. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, képzeld, szeretjük a cicáinkat.

S képzeld, a macska tiszta állat.

2016. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Eszter76 ***** válasza:
60%
Az ágyban kizárólag két élőlény lehet: a párom és én. Kivételt ez alól kizárólag a 3 gyerekem képez, ők is csak a hétvégén esedékes "családi mozidélután" idejére. :-)
2016. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Benti vagy kinti-benti cicáról van szó?


Ha kimehet akkor nem szívesen engedném fel az ágyra, minden szart összeszedhet, még akkor is ha rendesen van oltva.


Ha csak benti akkor felengedem. Az elején picit féltem- mert a fejem mellett fekszik- hogy kimarja a szemem, de az 5 év alatt csak 1 incidens volt, mikor annyit forgolódtam álmomban, hogy ráfeküdtem. De akkor is csak elkezdett nyávogni, felkeltem elfutott, kicsit megsimogattam meg bocsánatot kértem majd mentünk vissza aludni

2016. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen. De este nem alszik velem. Nappal viszont a pléddel leteritett ágyamon szívesen szundikal. Az ágyam mellett van egy nagy macskabútor, annak az egyik szintjén szokott aludni este.
2016. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!