Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beengeditek a macskát az ágyba?

Beengeditek a macskát az ágyba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fel. Mindig mellettem alszik
2016. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan vennem kellett egy nagyobb ágyat, hogy mi is beférjünk :D ugyanis az 5 macskámtól már nem volt benne hely. Kiskoruktól velünk alszik mind. És nagyon okosak, tudják ha anyuci megy tusolni, akkor szundiidő. Mire kilépek a zuhanyzóból, már mind az ágyban mosakszik:)
2016. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Skorpió87 ***** válasza:
0%
De nem büdös tőlük a lakás ?
2016. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A jól és normálisan tartott macskától nincs szag a házban. A miénk is bent alszik van h az ágyon.
2016. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zombienyul ***** válasza:
Minden ciculi alapjáraton tiszta. Alomba végzi a dolgát, mosakszik stb. Ha rendesen takarítod az almot, akkor nem lesz büdös semmi sem. :)
2016. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én valahogy vonakodok beengedni az ágyba, párom meg nem érti, hogy miért, náluk is az volt a szokás, hogy a cica az ágyban aludt.

bár én nem igazán szeretném ha a fejemen aludni kb:D

2016. aug. 3. 22:26
 8/17 zombienyul ***** válasza:
Nálam nem aludhat bent éjszakára, csak nappal jöhet be és akkor is ha a párom nincs itthon. Sajnos neki durva allergiája van, amíg dolgozik addig bent van velem a macsekom, mielőtt párom hazajönne egy órával kiteszem és porszívózás + gőztakarítás :'D Ágyra nem engedem fel, az esetleges szőrhullás miatt. Amíg anyáékkal laktam, addig én is együtt aludtam a macskákkal. :)
2016. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A miénknek meg van engedve, de ritkán él a lehetőséggel. Inkább magasabb helyeken szeret lenni, aludni.

Nála is, és elődjénél is azt tapasztaltam, hogy ha egy ideig (5-10 napig) aludt valahol, akkor változtatott, és egy ideig, ott aludt. Nem volt állandó helyük, pontosabban, nem akartak egy helyen maradni.

Így aztán kivételes kegy, ha az ágyat választja. És mivel nem sűrűn dorombol, az különösen ritka, ha az ágyon, elalvás körüli időben teszi. Csodálatos érzés a dorombolására elaludni.

2016. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy napközben, illetve estefelé aludhatott az ágytakarón (amit persze rendszeresen kellett szőrteleníteni), de éjszaka soha nem aludt velem, nem is volt rá igénye. Maximum a lábamhoz jött fel időnként, és ott szundított el, de összebújós alvás soha nem volt, egyikünk sem vágyott rá :)
2016. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!