Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik szeretik a cicákat,...

Akik szeretik a cicákat, miért szeretitek?

Figyelt kérdés

Én nagy cicaszerető vagyok, én tudom miért szeretem őket. :)

Nagyon szép a megjelenésük, és emellett olyan aranyosak. És nem igaz hogy önzőek és csak a házhoz ragaszkodnak!! Az enyémek akkor is bújnak hozzám mikor tele van a hasuk. :) Egy ismerősömmel történt, elköltözött (nem sokkal messzebbre), 1-2 napig nem találta a macskáját aztán előkerült. Kiderült (látták arrafele régi szomszédok) hogy mivel nem találta őt a cicája elment az előző lakhelyére, mivel ott sem találta, visszament az új helyre. :)

Az én egyik cicám is mikor hosszabb időre elmentem nyaralni, sírt a szobám előtt mesélték nekem szüleim, szegénykém. :(

Szóval ha szeretitek ti miért szeretitek vagy mit szerettek a cicákban? :)



2016. márc. 13. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szép, aranyos, jó érzés ha hozzád bújik, dorombol, ragaszkodik a gazdájához (feltéve, hogy rendesen foglalkozik vele, nem csak eteti) - én leginkább ezeket a dolgokat szeretem a macskákban
2016. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, aranyosak, puhák és igazi egyéniségek. Én mondjuk inkább kutyás vagyok, de volt két cicánk is. A fiatalabb nagyon szerette a kutyánkat. Láttam, ahogy egerészni tanítja a kutyát, meg ahogy játszanak, és egyszer én a kutyával játszottam, anyu meg kirakta a kutyakaját, a cica meg jött szólni a kutyának, hogy kész a vacsora. Amikor sétálni voltunk, a cica mindig üdvözölte. Nagyon édesek voltak együtt, sajnos már a cicák nincsenek meg.
2016. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve van cicánk, vagyis betévedt az udvarba kölyökkorában, aztán azóta nem mozdul el innen, így családtag lett:D

Imádom, hogy nem nyávog, hanem inkább ciripel, annyira édesen alszik, hogy néha kedvem lenne melléfeküdni, és amikor az ölemben fekszik, és tévézünk, amit a dorombolástól alig hallani, de felébreszteni a világért sem lehetne:D

Csendes kertvárosi részen lakunk, így megvan a megszokott útvonala, ahogy egyik szomszédból a másikig elmegy, de ennél messzebb sosem, max 20 m-re megy el a háztól. Amikor a kutyámat sétálni viszem, kikísér az utca végéig, majd hazamegy, és amikor jövőnk haza, ki kell engedni a kapun, mert ő aztán nem bújik át, aztán összeszagolnak a kutyával, annyira aranyosak:D

Együtt alszanak, együtt rosszalkodnak, és ha nincs itthon az egyik, látszik, hogy hiányolják egymást, még szerencse, hogy nagyjából egyidősek.:)

2016. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor látni olyat hogy egy néninek van egy macskája és egyszer csak elkezd még-még-még venni mert annyira szerei őket és lessz 20. Egy macskák terjeszthetnek olyan parazitát amit a patkánytól kapnak el mégpedig ugy hogy a patkány viselkedését befojásolják ugy hogy a patkányok tálcán kínálják fel magukat a macskáknak. Elkapja a macska és a macskáról meg átterjed az emberre és szeretni kezdi a macskákat tulságosan is. szerencsére ez ritka. Egy tudományos műsorba mondták. itt van 2 link: [link] [link]
2016. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Állítólag majdnem mindenki átesik ezen a betegségen, aztán immúnis lesz rá, e szerint a cikk szerint nem kell eltiltani a gyerekeket a macskáktól.


[link]

2016. márc. 13. 18:30
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
[link] Nem a macskától kell eltiltani hanem a kisgyerekre kell nagyon figyelni. Legjobban a homokozóból kaphatják el.
2016. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Na, akkor az én kutyám tuti ilyen macskavírust kapott el. :D Nem sok kutyát láttam, aki ennyire szerette volna a cicákat. Második voltam.
2016. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem igazán szeretem.Reggel elmennek csavarogni,amikor éhesek visza jönnek enni azt alszanak 2 órát azt mennek el.Cserébe semmit nem adnak,szemtelenek
2016. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. Tény, hogy nem ugyanúgy fejezik ki a szeretetüket, mint egy kutya, de miért kéne elvárni egy macskától, hogy olyan legyen, mint egy kutya? Egy nyúltól vagy egy lótól sem várják el, miért pont egy macskától kéne akkor elvárni?
2016. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na az én cicáimra pont nem igaz 8#, pedig az egyik kijárkál a másik inkább inkább itthon ül. Sokat alszanak, de sokat jönnek hozzám bújni is, simogatásra is, akkor is ha megetettem itattam őket, velem alszanak és kelnek reggel.
2016. márc. 15. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!