Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a macskát...

Hogy szoktassam le a macskát a függönyről?

Figyelt kérdés
Mindig felmászik rá és ott lóg a tetején amíg valaki le nem szedi. De már eléggé kezd súlyosodni és a függönyt meg nem 5 kilós macskákra tervezték... mit tegyek?
2010. jan. 16. 23:36
 1/8 anonim válasza:
Nincs macskám, de talán egy kevés fehérborssal róbálnám a függöny alját beszórni - vagy azt a részét ahol rá szokott mászni. Ennek persze megvan az a hátránya, hogy esetleg a lakás többi lakója ismegérzi egyszer-kétszer, dehát én leglábbis szeretek egy jólesőt tüsszenteni néha :)
2010. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni macska-távoltartó spréket, azzal befújod és a macska nem mászik föl rá, szerintem ez a legjobb megoldás.Sok sikert!!
2010. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ebből alpinista lesz az biztos!::)))
2010. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:))) bocs, de ezen jót nevettem.

bnőméknél a szúnyoghálóra volt rátapadva a cica :) marha vicces, mikor az összes körmével kapaszkodik, és úgy néz ki, mint 1 3D-s festmény :)))

mi mindig jól lecsesztük, ha felmászott, mást nem tudok javasolni :)

2010. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam hogy pl. kétoladlú ragasztót rakni az aljára, mert a cica nem szereti ha ragad a mancsa és igy egy idő után letesz a mászókázásról talán :) Gyakorlatban még nem próbáltam. Meg azt az anti-macska sprayt sem, lehet, hogy az is jó. :)
2010. jan. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 - Citrom, vagy narancs illóolajat spriccelj a függönyre, annak a szagát utálja.

2 - Biztos van valami oka, hogy fel akar mászni, talán onnan jobb a kilátás a madarakra, vagy ilyesmi. Tegyetek neki oda egy polcot, deszkát, vagy valamit, amire felmászhat, és olyan magasan lehet, mint ahol lenni szeret. Az enyémek is imádják az ablak melletti polcot, onnan hesszelik a cinkéket.

2010. jan. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én tippem: egy vizipisztolyt legyen mindig kéznél, és akárhányszor meglátod te vagy bárki a családból a függönyön, vagy ha csak rákészül, spricceljétek le egy kis vízzel.
2010. jan. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miért vízipisztollyal? Éles pisztollyal is lehet, és garantált, hogy nem mászik fel többet oda.

Üdv: egy állatvédő XD

2010. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!