Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözteti, vagy sem?

Költözteti, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre (eddig kettő) kismacskát az udvaron, a farakásban. A gond az, hogy van két kutyám, akik szeretnék megfogni őket, szóval nem tudok velük mit kezdeni, menhelyek tele vannak, senkinek nem kell macska manapság. Lehetséges, hogy csak költözteti őket az anyjuk és értük jön reggelig? Vagy egyszerűen csak itthagyta őket, vagy idetévedtek volna?


Abszolút nem értek a macskákhoz, nem tudom hogy működik ez náluk, de ha holnapig nem tűnnek el, valahogy el kell őket vinnem innen, valahova... nem tudom, itt nem maradhatnak.


Szóval, van rá esély, hogy reggelig elviszi az anyjuk?


Köszi!


2014. aug. 14. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora kiscicák (nyitva van már a szemük) ?

Láttad az anya cicát? Amúgy nem tartom valószínűnek hogy költöztetné, ha már nagyobbak akkor lehet az anyjuk nélkül keveredtek oda. Az is lehet ha még nagyon picik hogy oda szült az anya macska, esetleg a kutyáktól elmenekült.


Azt javaslom hogy facebookon a cicamentő angyalokkal ők biztosan megoldják gyorsan az elhelyezését, csak valahogy a kutyáktól addig meg kéne menteni őket.

2014. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyitva a szemük, mászkálnak is. Nem hinném, hogy oda fialt, mert azt már észrevették volna a kutyák és már nem lennének meg, vagy már a mamának annyi lenne...


Sajnos nem tudom őket elhelyezni sehol, addig se, míg valaki értejön. Bár kétlem, hogy bármelyik szervezet is elvinné őket.

2014. aug. 14. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A cicamentő angyalokba biztos vagyok hogy segítenek.

Ha már mászkálnak akkor nem az anya költöztette őket. Egy-két napot egy sufniba vagy a fürdőszobában valahól csak eltudod őket rakni, vagy krédezz meg egy kutya menets szomszédot hogy arra az 1-2 napra nem tudják e befogadni.

2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ajánlott cicamentés nem segít, nem tudnak, már írtam nekik. Nem áll szándékomban behozni őket a házba, mivel a kutyák este bent vannak, így nem szeretnék vérfürdőt, sem bolhákat, stb. Szomszédoknak nem kell, meg senkinek, akit eddig megkérdeztem. Szóval nem tudom mi lesz velük... azért köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 15. 10:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!