Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet bújócskázni egy...

Hogyan lehet bújócskázni egy cicával?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok, hogy szeret a cicátok bújócskázni. Szeretném én is megtanítai neki, de nem tudom, hogy hogy kell. Vagy egyáltalán mit értenek bújócska alatt. Segítenétek?
2009. dec. 18. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő elbújik, Te megkeresed. :P
2009. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

jaja, nálunk is azt tolja a macsek, fogócskával egybekötve...

lehugyozza a hátizsákom, mikor észreveszem ezt, akkor elbújik, ha megtaláltam megpróbálom elkapni, és ha sikerül, kidobom az erkélyre, hogy a lába sem éri a földet :D


Mosószerigényes hadművelet, és nem ritkán idegesítő, de könnyen megtanulja a kis szemét :D

2009. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi igy csináltuk: ő feljebb van és valami mögé el tud bújni (mondjuk a ül a "süppedős" fotelban én pedig a földön ülök). Egyszer lebuksz akkor mondod neki hogy most nem látsz, aztán "fel a fejjel" és mondjad hogy most látsz. Utána elindulhatsz a szobában, és amikor elbujsz mondd neki hogy most nem látsz. Időnként bukkanj elő.

Amikor ő bujik el, azt el kell kapni; amikor éppen nem látod, vagy éppen látod hogy mászik be valahova, de tudod hogy hol van, hivogasd,olyankor sunyulni fog. Hivogasd egyszer csak hirtelen nézz be hozzá, mondd neki hogy megvagy.

Mindig ugyanolyan szavakat használj. egy idő után téged fog rávenni a játékra:)

2009. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!