Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy cicával bújócsk...

Hogy lehet egy cicával bújócskázni?

Figyelt kérdés
Annyian írták már, hogy bújócskáznak vele, de ezt nem nagyon tudom elképzelni. Viszont szeretném neki megtanítani én is. Tudtok segíteni?
2009. dec. 18. 07:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Basszus! Rossz helyre írtam a kérdést!

A cica témánál voltam, aztán egyszer csak átugrott ide. No mindegy. Kutyákkal is szoktak bújócskázni. Hogyan?

2009. dec. 18. 07:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elbújsz például az ajtó mögé, úgy hogy azért lássa a vállad, tehát lássa hogy ottvagy. Aztán egy pár másodpercre kidugod a fejed s mondod kukucs s gyorsan visszahúzod. Ha van kedve bekapcsolódik a játékba, s elédugrik 2 lábra s elfut :D legalábbis nálunk igy történik :)
2009. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és nem én tanitottam be neki hanem ő kezdte :)
2009. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktunk bújócskázni, hogy én elterelem a kutya figyelmét amíg a párom elbújik az erdőben, utána mondom a kutyának, hogy keresse meg, az pedig megkeresi és nagyon örül mikor megtalálja.
2009. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!