Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mért nem hagyja...

Minecraft1.5.2 kérdése:

A macskám mért nem hagyja hogy simogassam?

Figyelt kérdés
Sziasztok a macskám nem igazán hadja hogy simogassam pedig szépen lassan közeledek felé és a kedvenc kajáját kapja mindig és valamér nem hagyja hogy simogassam mer mindig elfut. Kérek valakit válaszoljon. :)

2013. júl. 10. 21:52
1 2
 11/13 blankica válasza:

lehet hogy vemhes azért nem hadja magát:)

az én cicám is ugyan ezt csinálta!!!!!!!!

2013. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ez hülyeség,hogy nincs szocializálva.A szomszédom is csak kidobja a sajátjának a kaját,és mégis bújik a cica hozzá,sőt ha sétálni megy,megy vele a macsek is.Szerintem ez a macska természetétől is függ.Nekünk 3 van.A két fiú nagyon kedves bújós,a lány meg csak akkor engedi,hogy néha megsimizzük ha ő akarja.Akkor magától jön.Lehet a te macsekod is ilyen.
2013. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség,hogy nincs szocializálva."


Ha nem lát embert, mert az anyja nem hozza elő, akkor aztán várhatod, hogy bújjon, mikor elég nagy lesz ahhoz, hogy előjöjjön. Ha ez a macska úgy nőtt fel, hogy valahova odafialták, aztán két hónaposan előmászott és embereket látott akik azon kívül, hogy kihajították a kaját meg se próbáltak közeledni hozzá - bár nem is igen hagyta volna - akkor nem is értem minek várja, hogy lehessen simogatni.

2013. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!