Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS MI történhetett a macskámmal?

SOS MI történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés
(1éves)nem akar enni egy pár napja.és csak alszik.a szeme egy pár napja váladékozott de már nem.pénzem nincs orvosra házilag mit tehetnék érte?mi baja lehet?

2013. jan. 16. 15:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Oké ha már kivángatsz neki rosszat én meg azt kívánom neked hogy menjen tönkre az anyagi helyzeted. Na kibírod macska nélkül?

Persze nem kívánok ilyet meg nem vagyok bunkó.. Akármilyen rosszat kívánnál nekem én akkor sem lennék veled mogorva de vedd már észre magad!!!

2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Aha, senkit nem érdekel én mit pampogok? Már elnézést de itt ki a s*ttyó? Szerintem nem én...

Utolsó, te tetteted, vagy ennyire értetlen vagy? Írtam én neked címezve bármilyen kívánságot? A kérdezőről volt meg a véleményem, neked ebbe most muszáj beleszólni? Még mindig nem értem miért az a követendő példa hogy nem biztosítjuk az állatainknak az alap dolgokat sem...

Azért mert a szomszéd manyi néni is otthon kuruzslóskodik akkor ez már mindjárt jó ötlet? Hiába vagytok annyira felháborodva, az egészségügyi ellátás hozzá tartozik az állattartáshoz. A kóbor macskákkal nem törődik senki, de ha te magadhoz veszel egy állatot akkor azzal felelősséget is vállalsz, és akár mennyire ugrotok erre, az állatorvos ennek szerves része.

2013. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Régen se hordták falun orvoshoz az állatokat még is megmaradtak..
2013. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
És meddig maradtak meg? Nem oltott, ivartalanított, nem megfelelően táplált állatok átlag élettartama 2-4 év. Régen a falusiak (ahogy sokan most is) csak fogyóeszközként tartották a macskát. Ha megdöglött, eltűnt hamar lett másik. Ha valaki nem ilyen életformát szán a macskáinak akkor esetleg nem ezt a példát kéne követni. De ezt harmadszorra írom le a gyengébbek kedvéért, többször nem fogom. Aki felfogja felfogja, aki nem az nem is fogja sosem.
2013. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ha én felnőtt leszek akkor úgy is fogom orvoshoz hordani de 14 évesen nem rajtam múlik..
2013. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
De amúgy meg ki a franc mondta neked hogy su*tyó?
2013. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Azt nem, csak hogy nagyképű vagyok, pampogok, meg egy bunkó aki másnak rosszat kíván... Igazad van, ez tényleg sokkal jobb és tényleg nem meríti ki a s*ttyó fogalmát.
2013. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Oké... Na bocsi hogy ezeket mondtam amúgy valóban igazad van csak engem az bánt hogy nincs pénzünk de nekem a macska jelenti a megnyugvást..
2013. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én ezt teljes mértékben megértem, ezzel én is így vagyok. Viszont muszáj, hogy az alapellátásra való pénzt félre tudd tenni, mert bármikor bármi történhet a macskával és te nem fogsz tudni rajta segíteni egy fillér nélkül. Én sem úgy értettem hogy a milliomosok hobbija legyen a macskatartás, én sem vagyok az, de azt a minimális anyagi hátteret muszáj így vagy úgy biztosítani. Ezek igazán nem olyan nagy összegek, általában évi pár ezer forintról van szó, ennyit azért igazán meg lehet nekik adni ha tényleg olyan sokat jelentenek neked a cicák. Ők is ugyanúgy megérdemlik azt a bánásmódot amit az emberek. Én senkit nem akartam megsérteni, megbántani, de nagyon el tud önteni a vörös köd ha hanyagságot látok gazdák részéről.
2013. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!