Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS MI történhetett a macskámmal?

SOS MI történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés
(1éves)nem akar enni egy pár napja.és csak alszik.a szeme egy pár napja váladékozott de már nem.pénzem nincs orvosra házilag mit tehetnék érte?mi baja lehet?

2013. jan. 16. 15:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
már pedig itt a kérdezőnek van igaza.. ti jobban tudjátok hogy mi az igaz ti vagytok ott.. szörnyű az a társadalom!! úgy alázzátok hogy nem is ismeritek!! és ah meggyógyult? régen papa, mama se vitte orvoshoz a cicákat falun még se szagolták alulról az ibolyát.. -.-"
2013. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ja tök jól megvan:D már megerősödött pedig akkor még úgy tűnt hogy nem marad meg,de ez a természet rendje az erősekk megmaradnak a gyengébbek meg elhullanak ha nem kezeli őket orvos ez a természet szelekciója van elég macska kirakva az utcára :// nem kell minden reménytelen és gyenge egyedért Küzdeni kivéve ha már régóta a szïvedhez nőtt akkor a legnehezebb megválni tőle
2013. nov. 25. 21:13
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

nekem is beteg volt a macskám és még mindig meg van pedig olyanokat mondtak itt nekem hogy pár nap és meghal és még rendesen szép macska lett belőle pedig az orvos még csak nem is látta. : )

Sok boldogságot továbbra is a cicunak :)

2013. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
81%

Neked kérdező, ez ebből a tanulság? Hogy majd a természet elrendezi, ha megbetegszik pusztuljon el az állat mert gyenge, te mosod kezeidet? Nem inkább azt kellett volna az esetből leszűrni hogy mindig tarts otthon félre tett pénzt az ilyen vészhelyzetre és tudd orvoshoz vinni a macskát? Ha legközelebb megsebesül, eltörik a lába, begyullad a füle vagy tudom is én akkor ugyan ez lesz az alapelv?

Tudod mit, akkor ezt a ragyogó elvet légyszíves magadra is vonatkoztasd, és ha elüt az autó, kilóg a beled, súlyosan megbetegszel akkor várd meg otthon hogy téged is kiszelektál-e a természet! Én csak ezt tanácsolom és kívánom neked!

2013. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Utolsó már bocsi te úgy tiporod, alázod nem figyelembe véve hogy neki ez hogy esik... Tudod ha valami nagy problémája lenne tudnak neki segíteni alapítványok, de te csak dörmögjél....
2013. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ja és azt még kifelejtettem hogy átkozódsz.. menj te a francba.. ha ilyet kívánsz egy embernek...
2013. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
A hócipőm tele van azokkal a nagyképű válaszokkal,hogy akinek nincs pénze ne tartson macskát. Ugyancsak megfogyatkozna a macskák száma, ha csak olyanok tartanának,akiknek mindig van komolyabb összeg a cica gyógyíttatására a sublótfiókban. Bármikor jöhet egy anyagilag nehezebb időszak.
2013. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdekel, egyáltalán nem mit érez a kérdező, nem róla van szó, hanem a macskáról. Most már komolyan itt tartunk, hogy azt kell védeni aki nem viszi a macskáját orvoshoz és ezt teljesen rendjén valónak tartja a jövőben is? Nem nagyképű duma, hogy aki nem engedheti meg az alap ellátást az ne tartson állatot. Ha nekem nem lenne pénzem oltatni, ivartalaníttatni, betegség esetén orvoshoz vinni akkor fájó szívvel, de nem tartanék macskát, mert ennek az állat issza meg a levét.
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Tudod utolsó engem meg az nem érdekel hogy de mit pampogsz! És nagyon igaza van az utolsó előttinek.
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Itt is rengeteg macskás van ahol én lakom és senki nem viszi orvoshoz hanem házilag gyógyítja és nagyon egészséges macskák akkorák mint a tehenek.. jó húsban vannak de nem betegesen kövérek...
2013. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!