Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kövér kicsit a cicám?...

Nem kövér kicsit a cicám? (5,5 kg)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit aggódok a cicám miatt. 5,5 kg, 75 cm hosszú, 26 cm magas. Házimacska, sziámi vérrel. Lány. Sokat eszik, állandóan hisztizik, hogy éhes, nyers hús kell állandóan neki. Keveset is iszik.

Mit tegyek? Valami diéta van erre? (Képet később csatolok)



2012. márc. 28. 18:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az én cicusom Garfield is nagyon dagika! biztos van egy 7-8 kg..még nem mértem! Szerintetek gond?? Sokat eszik és alszik folyton..néha elmegy "csajozni"..
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép cica!!!És nem kövér csak jó húsban van :)Nekem is van egy 7 éves fekete fehér cilám és ő állandóan pocakos,csüng a háj a hasán :)természetesen az orvos mindig mondja,hogy kövér,de nem!Ő mióta nálunk van ilyen és inkább legyen rajta egy kis plusz minthogy csont és bőr legyen.

A nyers hús meg szuper az enyém is imádja :)

2012. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!