Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicámon megállapith...

4 hetes kiscicámon megállapithatom hogy milyen nemű?

Figyelt kérdés

Lány vagy fiú?Holnap megyek megint meglátogatni és már szeretném tudni!

Mondjuk mindegy mert már kiválasztottam mikor 4 napos volt:D de azért már nagyon kíváncsi vagyok és az utólsó 2 hétben már nagyon érdekel a dolog!Esetleg linket is elfogadok!Ha lány lesz kap majd szurit (nem szeretném tovább szaporítani a cicákat így is olyan kis cica hal meg meg koborol éhezik stb. szóval ha lány akkor szuri/ivartalanítás még mielőtt valak ielkezd szídni hogy ívartalanítsam ha meg kandúr akkor isivartalanítva lesz hogy ő se szaporítsa mivel nem törzskönyves meg ajándékba kapjuk kis wishkaszos házicica :D ha gondoljátok képet is tölthetek fel!)remélem jó gazdi leszek már nagyon várom de még van 4 hét :( de 9 hete várom szóval haladás!Nagyon gondosan választottam őt!Esetleg tanácsokat is írhattok,hogy mit vegyek neki,milyen tápot adjak neki (kitekatot meg whiskaszt nem fog kapni) meg esetleg jutalomfalat játék stb..


bocsi a regényért :D


2009. máj. 13. 19:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tanulás helyet hasznos dolog ilyet olvasni :D

2009. máj. 13. 21:00
 12/20 anonim ***** válasza:
Az én cicám kijár a kertbe. Amikor megyünk nyaralni(jön Ő is természetesen), akkor szoktam Rá hámot adni(úgy,hogy nehogy ki tudjon bújni, és előtte ellenőrzöm a csatokat, el ne törjön), és imádja. Persze előtte még hozzá kell szoktatni...kb.3hónapos kortól.
2009. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kutyás vagyok, csak azt mondanám, hogy a kutyád még fiatal, azért nem sír a szukák után. Én még két éves kannal is találkoztam aki menekült a tüzelő szuka elől. Szóval majd ha nagyfiú lesz akkor dől el, hogy nyugisabb lesz-e vagy nem. De ha te képes vagy rá vigyázni és nem szenved ilyenkor túlságosan (mondjuk úgy 2-3 éves korától) akkor jó így, csak még véletlenül se legyenek kiskutyák, mert így is sok gazdátlan kutyus van. :( Egyébként én is most várom a cicámra, akkor fogom elhozni amikor vége a sulinak! :)
2009. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem szenved a kutyám mivel minden nap tallálkozik kutyákkal (barátival,újakkal) akikhez mindig szoktunk járni.Meg itt van mellettünk egy szuka kutya aki átszokott jönni (valaki minidg ott van felügyelni) és ugyanugy viselkedik mintha kan lenne(még)

de mivel ez nem kutyás téma ezért nem is folytatnám!

2009. máj. 14. 06:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Meglehet állapítani. Ha vannak kis golyók, akkor fiú, ha csak lyuk van, akkor lány :)
2009. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy a kérdésemre válaszoltál!
2009. máj. 14. 16:58
 17/20 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolnám, amit az állatorvos is mondott nekem, hogy a lány cicát csak akkor érdemes ivartalanítani, amikor látod vagy gyanakszol rá, hogy vemhes. a fiú cicákat mindenképp ajánlatos, mert akkor nem jelölnek ill, ha mégis, akkor nem büdi. lány cicánál azért "fölösleges" csak úgy ok nélkül ivartalanítani, mert lehet hogy amúgy sem lenne soha cicája(pl. meddőség, stb) ez csak egy tanács. üdv
2009. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kitekatot whiskast és friskiest ne is aj neki, mert nekem 2 cicám attól lett beteg, hogy csak ilyen kaját adtunk nekik(néha konzervet és otthoni kaját is) és homok képződött a húgyhólyagjukban. állatorvos szerint csak ezektől a kajáktól lehet. ajánlani tudom a purina one kajákat.ezek kicsit drágák, de kevésbé ártanak a cicáknak, pl. húgyutakat és az emésztést is segítik, szőrük is szép lesz
2009. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Jó köszi!

A Cat Chow az jó???

Mert azzal tudnám etetni!

2009. máj. 15. 17:15
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem ivartalanítottam egy cicámat sem, még sincs túlszaporulatom. Megoldottam gyógyszerrel a nőstényeknél.

Egy almot hagytam mindegyiknél és aztán kapták a gyogyit.

Így természetesebb életet élhetnek, de több alom nem lesz.

Az "ivartalanítsunk minden macskát" számomra nem elfogadható, bár ez mindenkinek a magánügye.

2009. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!