Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicámon megállapith...

4 hetes kiscicámon megállapithatom hogy milyen nemű?

Figyelt kérdés

Lány vagy fiú?Holnap megyek megint meglátogatni és már szeretném tudni!

Mondjuk mindegy mert már kiválasztottam mikor 4 napos volt:D de azért már nagyon kíváncsi vagyok és az utólsó 2 hétben már nagyon érdekel a dolog!Esetleg linket is elfogadok!Ha lány lesz kap majd szurit (nem szeretném tovább szaporítani a cicákat így is olyan kis cica hal meg meg koborol éhezik stb. szóval ha lány akkor szuri/ivartalanítás még mielőtt valak ielkezd szídni hogy ívartalanítsam ha meg kandúr akkor isivartalanítva lesz hogy ő se szaporítsa mivel nem törzskönyves meg ajándékba kapjuk kis wishkaszos házicica :D ha gondoljátok képet is tölthetek fel!)remélem jó gazdi leszek már nagyon várom de még van 4 hét :( de 9 hete várom szóval haladás!Nagyon gondosan választottam őt!Esetleg tanácsokat is írhattok,hogy mit vegyek neki,milyen tápot adjak neki (kitekatot meg whiskaszt nem fog kapni) meg esetleg jutalomfalat játék stb..


bocsi a regényért :D


2009. máj. 13. 19:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ja és az orvossal már megvan beszélve az időpont,hogy megnézze minden rendben van-e!Meg már egyszer volt nálla

(csak nálla mert csak én fizettem ki de mind1)

és szeritetek ivartalanítsam mert még sajna van időm eldönteni?!

2009. máj. 13. 19:09
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos a whiskasos cica!

Most már meg fogod tudni különböztetni a lányt és a fiút. A fiúnak előrefelé van ahol pisil, a lányoknak hátrébb és hátra.

Ivartalanítsd, a cicának is sokkal egyszerűbb lesz az élete.

Örülök, hogy ilyen felelősségteljesen készülsz rá, biztos jó gazdi leszel!

2009. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A nemét szerintem úgy lehet legkönnyebbn megállapítani, ha megnézed, mi van a lábai között... Amúgy szerintem ivartalanítsd, mert a szuri, ha gyakran kapja, betegséget okozhat, az ivartalanítás viszont segít megelőzni őket.
2009. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

[link]


talán innen kiderül



vagy innen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__72917-mennyi..



üdv: kispetya

2009. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítségét!

Aranyosak vagytok!

Hát remélem tényleg jó gazdi leszek most 1 éves beagle kutyám van és nagyon szeretjük egymást!Remélem a cicával is lesz ilyen jó kapcsolatunk!

A macskát tényleg kínzás sétáltatni,mert nem fog tudni kimenni a házból (legalábbis a kapunkat szinte lehetetlen átmászni) mivel a beagle kutyám nincs ivartalanítva így muszály volt(legalábbis addig győszködtem anyuékat amíg nem csináltatták meg) új kaput csinálni hogy sehogy se tudjon kimenni beton lett a kapu allat ne tudja kiásni szóval amíg pici a cia 100% hogy nem tud kimenni(tudom hogy a macskák nagoyn jól de átmásznak mindent de ezt a kaput háát) és arra gondoltam,hogy akkor őt is elvihetném sétáltatni,de ha ez kínzás a macseknak akkor nem viszem.mert a kutyámat reggel 6-kor kellek (elég lenne háromnegyed 7-kor) hogy reggel is eltudjam vinni sétálni reggel sétálunk 1 órát (van amikor kevesebbet mert még átnézzem a leckét stb) és nem lenne gond a cicát is elvinni csak hogy megismerje a kinti életet is de nem akkarom kínozni !(megint regényt írok :) )


13/L

2009. máj. 13. 20:32
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
A cicát is lehet sétáltatni, csak neki hámot kell venni. Egyébként én láttam már cicasétáltatást, ő is meg tudja szokni az ilyen világlátást. :) Nagyon jó, hogy ivartalanítani szeretnéd a cicát, hogy ne szaporítsd a kóbor, éhező állatok számát! Az ivartalanításról egyébként én úgy tudom, hogy meg kell várni az ivarérett kort, akár nőstény, akár kandúr. Nőstény cicáknál egy fialást kell (nem árt) megvárni, úgy tudom. Egy alomnyi cicát még el tudsz ajándékozni. :)
2009. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon sok állat barát ismerősőm van!

Szóval ha 4-szer fial akkor én 4-szer eltudnám egytől-egyik ajándékozni ,de attól félek hogy én nem tudok teljen mértékben arról gondoskodni hogy minden cica jó gazdihoz kerül és annak a cicának amit elajándékoztam annak nemlesz 40 kölyke (sajnos) ezért is szeretném ivartalanítani!1 fialásnál még (talán) biztos vagyok benne,hogy jó gazdikhoz kerülne!

És Neked is köszönöm a választ!

2009. máj. 13. 20:45
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
20.38: Nem kell egyszer sem fialni a macskának! Ez tény. Örülök hogy a kérdező felelősségteljes, és ivartalaníttatni akarja majd a cicát. Ne ellesd egyszer sem!:)
2009. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Oké nem fogom!

Mennyi idős kortól lehet ivartalanítani?

És örülök hogy ti nem szídtok/piszkáltok,mert a kutyám nincs ivartalanítva,nekem nem szokott sírni tüzelő kutya után (legalábbis nem hallom) nem szökik el mint már mondtam a kaput is. De a macska mivel majd nagy korába valószínűleg kifog tudni menni a kapun nem szeretném növelni a macskák számát!

2009. máj. 13. 20:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt egy jó kis oldal, olvasd el:

[link]

2009. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!