Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Megellett az anyacicá...

S. O. S. Megellett az anyacicánk. Nem is tudtuk, hogy terhes, egy koraszülött cica van, de nem foglakozik vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy cicát szült a macska, de hiba zárjuk össze a kölyökkel, nem kell neki. Megszülte és elment. A cica kb. a,40 vagy 50. napra születhetett. Csupasz, meg minden, de mozog és már 4 órája egyedül él...Fogalmunk sincsen mit csináljunk vele... :( Annyira szomorú...

Segítsetek!


2011. szept. 1. 15:34
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Azoknak akik az anyamacskát mindenképp állatdokihoz akarták vinni: Írtam, hogy lelépett a cica szülés után, így nem tudom állatorvoshoz vinni.

A cicát meg mivel mocorgott és "nyávogott" nem akartam "földhöz vágni", vagy a hideg kövön megpusztulni. Így megpróbáltam, hátha... de nem sikerült, elpusztult....

2011. szept. 2. 08:07
 32/34 anonim ***** válasza:
de mikor irták h tedd a kiscicát az anyamacskához,ha kell,fogjátok le,azt irtad h megprobáltátok,akkor nem kellett volna elengedni.
2011. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
mikor megszült, az anyósomék próbálták, de hiába zárták be a dobozba a kicsivel együtt, akkor szökött ki valahogyan, addig nem pátyolgattuk a kicsit, hátha az anyja, de mikor kiszökött, gondoltam megpróbáljuk.
2011. szept. 2. 08:27
 34/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy el pusztult a kis cica.Te nem tehetsz róla.Az anya cica eldobta magától ez várható volt.
2011. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!