Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Megellett az anyacicá...

S. O. S. Megellett az anyacicánk. Nem is tudtuk, hogy terhes, egy koraszülött cica van, de nem foglakozik vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy cicát szült a macska, de hiba zárjuk össze a kölyökkel, nem kell neki. Megszülte és elment. A cica kb. a,40 vagy 50. napra születhetett. Csupasz, meg minden, de mozog és már 4 órája egyedül él...Fogalmunk sincsen mit csináljunk vele... :( Annyira szomorú...

Segítsetek!


2011. szept. 1. 15:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Itt ne irj,inkább a tudakozóban keresd ki az állatdoki számát és hivd fel!!!miért itt vársz választ?itt nincs állatorvos!!!

már rég besétálhattál volna vele az állatorvoshoz.hol laksz amugy ahol semmit se tudsz neki venni és egy kortynyi nyamvadt tej sincs otthon???

2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
aha perszeee,azt írtad h "megellett az anyacicánk" vagyis a tiétek...-.-""
2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Basszus, mit írtam volna?? Hogy ide ellett egy idegen dög?? Néha jön, majd megy.. ennyi.

A normális válaszolóknak:

megetettem egy pipettával, nyitogatta a száját, stb.. szóval szerintem ez jó jel. Azt mondtátok, hogy óránként, úgyhogy nemsoká megint etetés. Illetve megdörgöltem a póciját langyos vattával is..

Szerintem ha most állatorvoshoz rohangálnék vele rosszabb lenne...mivel messze lakik!

2011. szept. 1. 17:49
 24/34 A kérdező kommentje:
Illetve 2 óránként* bocsi
2011. szept. 1. 17:50
 25/34 anonim ***** válasza:
54%
tudod ,nagy hős vagy ,nem rossz indulatból mondom,de én átsegíteném az örök vadász mezőkre sajnálom, és nyugodtan el mondhatok minden szadistának de csak kínzod szegénykémet!
2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

De hivd már fel az állatdokit!!!

az nincs messze h elmenj a telefonig,és értelmesebben tud válaszolni neked!ha kell ki is jön!!!esetleg az anyamacskát megnézi.

2011. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem kell a macskát elvinni,vmit nagyon félreértettél,elég ha csak elmész tápszerért és azzal eteted ha jól csinálod megmenekülhet!!!
2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Mit fog az állat orvos nézni a macskán ez természetes dolog az állatoknál nem életre való az utód és ezért dobta az anya állat!
2011. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Majd ha gondolod, írd meg, mi lett a cicával. Rendes tőled, hogy segíteni akarsz rajta, szurkolok, hogy megmaradjon!
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

ahogy a kutyáknál itt is megnézheti h enm maradt-e több cica bent,mert ha igen,akkor bele is pusztulhat az állat.

de egy telefont megér h adjon pár jotanácsot a doki,de a kérdező okosabb akar lennei ugy látom...

2011. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!