Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Megellett az anyacicá...

S. O. S. Megellett az anyacicánk. Nem is tudtuk, hogy terhes, egy koraszülött cica van, de nem foglakozik vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy cicát szült a macska, de hiba zárjuk össze a kölyökkel, nem kell neki. Megszülte és elment. A cica kb. a,40 vagy 50. napra születhetett. Csupasz, meg minden, de mozog és már 4 órája egyedül él...Fogalmunk sincsen mit csináljunk vele... :( Annyira szomorú...

Segítsetek!


2011. szept. 1. 15:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
fecskendőzz tejet a szájába, de vigyázz hogy egyszerre ne sokat, nehogy félre nyelje. biztos hogy nemfog tetszeni neki de más megoldás nincs, ennie viszont kell! szerintem hívd fel az állatorvost, hogy mi a teendő. én nem vinném el mert szerintem nagyon könnyen elkaphat bármit.
2011. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Bakker, ne itt írkálj, guglizd ki egy állatorvos telefonszámát és kérdezd meg!!!!!!!!
2011. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy nyelni sem nagyon tud..
2011. szept. 1. 15:39
 4/34 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtátok h vemhes akkor honnan tudjátok h hány napra született a kiscica?
2011. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nagyon pici, semmije sem fejlett, körmei vannak, meg picit pihés, de amúgy csupasz és a szeme is össze van szinte forrva..
2011. szept. 1. 15:40
 6/34 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy kb, mivel nem fejlett a cica egyáltalán..szinte biztos, hogy nem marad meg, de gondoltam hátha..
2011. szept. 1. 15:41
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

SIMA TEJET NE ADJATOK NEKI! A laktóz miatt bele is halhat. Gonoszul hangzik de: először próbáljátok meg lefogni az anya macskát(vagy simogatással fektessétek az oldalára és rakjátok a cicijéhez a kicsit( ha van teje). Ha nincs teje muszáj lesz venni állatpatikában, és mesterségesen táplálni a kicsit.

Ivartalanítsátok az anyamacskát. És jó lenne most megnézetni állatorvossal, mert lehet hogy vannak a méhében még meg nem született kicsit amibe hamar belehalhat.

2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
szia.a szeme még nem nyílik ki születés után.nálunk is csak pár nap után nyitották ki a szemecskéjüket.meg szőre majd lesz.az nagyon rossz hír,hogy az anyukája ott hagyta.igen a tű az jó ötlet sőt muszáj ha életben akarjátok tartani.ezen mi nem egyszer mentünk keresztül de nem a mama cica miatt hanem mert eltűnt egyszer éjjel nappal kerestük de addig mi ápoltuk a kicsi cicákat.ja csak etetésnél vegyétek fel és akkor is pléddel mert fostos lesz és elpusztul.ha nagyon nem megy állatorvos.
2011. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen, de most sehova nem tudok elrohanni, tápszerért...a cica meg alig él! Az anyamacskát lefogtuk, teje nincsen , de nem is érdekli a cica, elszalad. Bebugyoláltuk, hallatott egy kis nyöszörgést, nyávogás szerű hangot. annyira sajnálom szegényt..
2011. szept. 1. 15:49
 10/34 anonim válasza:
ja és mi vizeztük a tejet,hogy ne legyen olyan erős.
2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!