Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Acanát/orijent lehet adni...

Acanát/orijent lehet adni herélt cicának?

Figyelt kérdés
Nem lesz baj a húgykővel, ha nem sterilized tápot kap?
2011. máj. 28. 14:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már korábban de nekem nem jött be! :D Mert annyira játszani akar a jéggel, h elfelejt inni közben :D
2011. máj. 30. 18:30
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja: még egy kérdés: azt írta valamelyikőtök h bizonyos esetekben az acana/orijen nem vállal felelősséget azért ha húgyköves lesz a macska, de sztem egyik gyártó sem :D V tudtok olyan gyártót aki vállalja a kezelési költségeket ha sterilized tápja mellett húgyköves lesz a cicám? :D
2011. máj. 31. 15:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik a létező legkisebb felelősséget vállalja, azaz max. visszafizeti a vásárolt táp árát. Némelyik még azt se. Páran írják a neten, hogy a Purina konzervtápja kukacos volt, de még a konzerv árát is csak pereskedéssel lehetett volna kiszedni belőlük. A Purina azzal védekeztek, hogy ők magas hőmérsékleten sterilizálják, majd légmentesen lezárják a tápot, így náluk nem kerülhetett bele kukac. Némelik vevő azzal fenyegette őket, hogy a még bontatlan konzerveket egy tv műsorban fogja felbontani, hogy a kukacokat bemutassa, de ezzel sem hatotta meg a purinát.

Szerintem bármelyikből csak perrel szedhetsz ki bármit, de ott neked kell bizonyítanod, hogy:

- hibás terméket szállítottak ki a gyárkapun, vagy

- nem azt tartalmazta, amit ráírtak, vagy

- amit tartalmazott, az "nem felelt meg a tudomány mai állásának".

Mert csak ha a fenti három dolog egyikét drága szakvéleménekkel, drága perben bizonyítani tudod, akkor nyerhetsz.

Állítólag a kis cégek (nem a champion petfoods, mars, stb. súlcsoportjában) inkább hajlandóak felelősséget vállalni. De ők is csak a hibás termék árának a visszatérítését.

2011. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam :D De ez a kukacos sztori nagyon kemény :)
2011. máj. 31. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!