Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat? Mit csináljak...

Mitől hányhat? Mit csináljak vele? Tehetetlennek érzem magam.

Figyelt kérdés
Fiatal cicám reggel óta öklendezik, mintha hányni akarna, de nem tud. Pár cseppet hányt nem rég, elég vizes volt, olyan színe volt mint a mustárnak. Evett reggel, de látom rajta, hogy sz*rul van. Csak alszik, meg próbál hányni. Az állatorvos 18-19-ig rendel, de addig is mit csináljak vele?
2011. márc. 6. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én macskám id köhögött kb.egy hete és néha köpött is igaz annak nem sárga színe volt de elvittem állatorvoshoz és álítólag a mandulája volt bedagadva! De mostmár jobban van.
2011. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinál, azt mondta nem érez a hasában idegen anyagot, nem lázas, viszont be van dagadva a nyirokcsomója, és piros a torka. Kapott antibiotikumot, ha nem lesz jobban 2 nap múlva kell visszavinni. De azt mondta, ne aggódjunk, nincs komoly baja. Nagy kő esett le a szívünkről. :)
2011. márc. 6. 19:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor, gondolom, azért nem vécézett 3 napig, mert nem is nagyon evett? Ez a jobbik eset.

Nekem elsőre a 3 napos alomstop tűnt aggasztónak, mert amennyire visszaemlékszem a macskám tápos idejére, keveset evett, de annyit mindig, hogy legalább naponta egyszer alomra kelljen ülnie. Igaz, őt szerencsére eddig elkerülte a nátha.

A napokban viszont egyszer-kétszer köhécselt ő is. A csoda tudja miért: szobai macska, elvileg ugyanolyan környezetben van egész évben, és ugyanazt is eszi. Ergo nem gyengületne le úgy a szervezete, mint egy embernek, hogy beleessen az első tavaszi influenzába...

2011. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egyébként már teljesen jól van, elmúlt a dolog. :)
2011. márc. 8. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!