Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a cicánk?

Mitől hányhat a cicánk?

Figyelt kérdés
kb 10-11 hónapos lehet. augusztusban találtuk az utcán kóválygott. azóta nagyon szép lett, most akarjuk majd kiheréltetni, de 2 nappal ezelőtt csak úgy hirtelen elkezdett hányni. nem volt benne szőr, ahogy láttam, csak a kajája.(kutyaszalámit szoktunk kis darabokra összevágni, így ő is eszik és a kutya is)eltelt egy nap, de nem volt semmi. játékos volt tegnap. ma megint hányt, nem voltam itthon így nem tudom, h mit... most is játékos, de nem annyira. tejet akarna inni, de nem tudom adhatok-e neki. most vizet kapott. Mitől lehet ez?
2011. febr. 17. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a Kitekat száraztáptól hányt.. Abban sem volt szőr, és mikor normális konzervkaját kapott, vagy másfajta szárazat, attól nem hányt. Lehet a tiednek a szalámi nem tetszik, azért. Tejet pedig lehet neki adni, de ne túl sokat, mert attól meg a hasa megy az enyémnek pl.
2011. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet a gyomrában felhalmozódott szőrgalacsinoktól, amit mosakodás közben nyel le, vagy mohó zabálástól is!

Vegyél neki, szőroldó pasztát! Amit megehet, lenyalogat az ujjadról!

2011. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tejet semmiképp ne adj neki, nem szabad a macskáknak tejet adni, max laktózmenteset.

És jó lenne megnézetni orvossal, mint, hogy mi hozzá nemértők találgatunk. vagy valaki ajánl valamit (sokan írnak akkora hülyeségeket), hogy vegyél neki ilyen-olyan gyógyszert, aztán csak nagyobb baj lesz belőle...

2011. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

macskának ne adjál tejet, max. a boltban kapható laktózmentes macskatejet.


a hányás pedig betegség tünete, vigyétek el dokihoz, mert bizonyos betegségek nagyon gyorsan végeznek a fiatal macskákkal.

és javaslom, hogy kérjetek FIV szűrést is.

2011. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém épp tegnap hányta ki a konzerves kaját.Szokott olykor hányi,szerintem csak a mohó kajálásától.

Ja és az enyém csak a konzervestől hányt még.

2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Macska. Miért kap kutyaszalámit?...

Miért nem veszel neki száraz macskatápot?...

A többi kérdésem is csak ehhez hasonló: költői.

2011. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy a kutyaszalámi viselte meg a hasát. Hisz a nyúlnak sem adunk madáreledelt...

Tejet semmiképp ne adj neki, mert a legtöbb macska laktózérzékeny.

Ha továbbra sem javul, vidd orvoshoz.

2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!