Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a cicám rendesen?

Miért nem eszik a cicám rendesen?

Figyelt kérdés

Cicám mostanában nem hajlandó mást enni,csak száraz tápot.Aggódom,hogy valami baj lesz belőle,ha csak azt eszik8Lehet ebből baj?) Ha konzervet adok neki odamegy,megkóstolja,pár darabot eszik belőle és otthagyja, pedig eddig nagyon szerette.

Mi lehet a baj?:S


2010. nov. 26. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a gond, pont most akartam kiírni a kérdést! Szóval engem is nagyon érdekel, hogy miért lehet. (Bocs)
2010. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten várjuk a segítséget... :S
2010. nov. 26. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak megunta.

vegyél neki más ízben, másik márkájút.

2010. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hárman vagyunk:S

az én cicáim meg mindenre fintorognak, örülök, ha estére el nyammognak azon, amit reggel adtam neki!

Pedig hát kellene a bunda télre...

pedig ők aztán jó kajákat kapnak. főtt fejhústól kezdve a májon keresztül a száraz tápig!

2010. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óóó, próbáltam én mindenféle márkát, különböző ízekben de egyik se tetszik a kis drágámnak..
2010. nov. 26. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy egy igazi, élő egérre vágyik.

szerezz be neki egyet, biztos van, ahol kapható olcsón.

2010. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy thai cicám, ő egyszer hónapokig, talán 2 évig is csak szárazat evett. Megbeszéltem állatorvossal, azt mondta, lényeg, hogy mindig legyen előtte víz is, mert a száraztól többet isznak, de nem gond. Szépen fejlődött azalatt is.
2010. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is a szárazat szereti, ha kap valami egyebet (alutasakos kaja, egyéb) azt megeszi nagy kegyesen, de utána megy és kattog még egy ideig a száraz táppal:) Ő azt szereti.. elvileg teljes értékű kaja, úgyhogy rábízom a ízlésére:)
2010. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!