Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez az EKEKEKEKKEKEKEKE...

Mi ez az EKEKEKEKKEKEKEKE hang a macskáknál?

Figyelt kérdés
Macskám kiül az ablakba és nézi a madarakat, ha egy közelebb jön máris jön a mekegés.

#EKEKEKKKEEEKKEKEK
ma 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Vadaszni akar
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
JAAAA akkor ezekszerint ez nekem szól hogy engedjem már ki :O
ma 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Van cicám,de nálam még nem fordult elő,hogy ilyen hangot adott volna ki. Inkább videókon láttam ahogy más macskák csinálják ezt a hangot. Madarakat néztek általában,tehát,gondolom valami jelzés ez náluk
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Leggyakrabban azt szokták rá mondani, hogy a madarakat próbálja utánozni, odacsalogatni magához vele.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is akkor vettem észre mikor madarat néz.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Annyira izgatottak lesznek, hogy ilyen görcsös állkapocs mozdulatok jönnek elő náluk hangadással együtt. Nem madarakat akarnak utánozni, ha az ablakból mókust látnak vagy bármilyen más fürge vadállatot ami préda jellegű, akkor is csinálják. Frusztrálja őket, hogy be vannak zárva és elérhetetlen a préda.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskáim akkor szoktak mekegni, mikor a fa alatt ülve néznek egy fent ülő madarat.

Így:

[link]

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
86%
ezzel csalogatja az áldozatát ösztönösen, szóval igen vadászhatnékja van a cicusnak
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém amikor enni kér, akkor olyan hangot ad ki hogy ME KKÉJ.
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt már két macskám, és egyik se csinálta. De most a harmadik igen! :) Tökre meglepődtem, hogy ez ilyen általános dolog amúgy, csak én fogtam ki eddig a fogyikat ezek szerint :D
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!