Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan nyávog a macska,...

Állandóan nyávog a macska, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig van valami baja, pedig van előtte friss víz és étel. Az alom is tiszta de neem ő tele nyávogja a házat főleg éjszaka és nem képes belemenni, hogy elvégezze a dolgát. Egész nap is nyávog hiába ordibálok vele nem hagyja abba. A másik macskám vele ellentétben meg se szólal és sosincs semmi baja. A végén elfogom ajándékozni.
tegnap 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom. Minden rohadt drága. Nálunk is van 2 benti cica és 2 nyuszi.


Az állatorvost nem egészen értem. Mit akar a nyávogáson altatásban vizsgálni? Egy házi macska azért nem egy bengáli tigris, még akkor sem, ha nem tud viselkedni.

A macskák nagyon jól titkolják a fájdalmat. Ha fájna valamilye, szerintem nem folyamatos nyávogással jelezné. Mindazonáltal nem vagyok állatorvos, és bár sok cicával találkoztam már, macskaszakértő sem.

Amikor jártál az állatorvosnál, kellett tőle kapnod zárójelentést. Elvileg azon meg kell találnod, hogy mire gyanakszik.


Tényleg javaslom, hogy próbáld ki a 2 alomtálca, 2 kajástál, 2 itatótál felállást. Ez nem drága, alomtálca 1000 Ft alatt is van, sőt lehet találsz is otthon valamilyen fölösleges dobozt, ami legalább 1-2 heti tesztet kibír. Tálaknak pedig (ideiglenesen) megteszi valamilyen kaja csomagolása is.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!