Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskának?

Mi lehet a baja a macskának?

Figyelt kérdés
Falura költöztünk, az egyik szomszéd macskája (nem tudjuk, kié) bejár hozzánk, néha szoktunk neki adni enni, inni, néha itt pihenget a teraszunkon. Az előbb sírást hallottunk, kerestem, megtaláltam egy tuja alá bebújva. Nem kel fel, csak fekszik, ennivalóval sem tudom kicsalogatni és olyan, mintha öklendezne és görnyed, mintha kakilnia kéne. Mi baja lehet? Sosem volt macskánk.

tegnap 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megmérgezték, elütötték és belső sérülése van.
tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolnám, hogy elütötték, mert este még semmi baja nem volt, éjjel itt aludt a teraszon (vettem neki egy cicapárnát, hogy ha itt van, ne a kövön feküdjön). Reggel még láttam őt jönni-menni a kertben, akkor még semmi baja nem volt. A mérgezést inkább el tudom képzelni, bár a szomszédaink mind állatbarátok.
tegnap 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem a te macskád, akkor sokat nem tudsz vele csinálni.
tegnap 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!