Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskának...

Mit csináljak ha a macskának szaros a segge és keresi rajtam a csöcsöt?

Figyelt kérdés
Mármint oké, a dagasztást még eltolerálgatom de az, hogy szarás után olyan a segge és úgy ül rám, ráadásul elkezdi nyaldosni a tiszta ruhát rajtam mintha szopizni akarna. Az utobbi 2t nem láttam más macskánál, csak enyém ilyen degenerált?

szept. 10. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is szereti rámnyomni a seggét :-/, gondolom, az van mögötte, hogy annyira bízik benned, hogy meri mutogatni. Én ilyenkor szimplán arrébbtolom egy kicsit, hogy ne a feneke érjen hozzám :D. Viszont ha rendszeresen kakis marad a feneke, az fura. Hosszú szőrű macska? Mert ha igen, akkor szerintem azon a területen vágni kéne a szőrét, de állatorvos biztos jobban tudja, hogy hogyan, még sosem volt hosszúszőrű macskám, de vigyáztam már ilyenre, és elég durva volt ott a helyzet, igaz, annak a macskának elég gyakran volt hasmenése is. Na, arra pl. adott valamit neki a doki, szóval ha ez a helyzet, és ezért marad mindig olyan, akkor doki.

Egyébként meg én letörölgetném vizes ronggyal vagy valamivel, ha egyszer-kétszer fennálló probléma.

szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nedves törlő, de valami olyan, ami állatokra van szabva, mert ha lenyalja a babpopsi törlőt, akkor megmérgezed. Pl: [link]


Vagy egy nedves papírtörlő. A szopizás meg azért lehet, mert túlkorán lett elválasztva az anyjától. 12 hetes koránál korábban nem szabad. Ahogy idősödik, úgy le fog szokni róla, de teljesen soha.

szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!