Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik nagy macskabarátok,...

Akik nagy macskabarátok, milyen cuki/aranyos/meglepő dolgot tett a macskátok?

Figyelt kérdés
Írj le esetet, amiben nagyon aranyosan vagy épp meghökkentően viselkedett a macskád!

szept. 13. 16:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Aranyosak.

Nagyon cuki, hogy te voltál neki a "sziget", és puszilgatott.

szept. 13. 18:14
 12/24 kürtőskalácska ***** válasza:
92%

Mikor be szeretné jönni a macska nyávog egyet én beengedem és amikor bejön rámnéz és nyávog még egyet.

Biztos megköszöni.

Vagy amikor hívom hogy jöjön ide akkor először kicsit elfordítja a fejét majd nyávog egyet.

Aztán mondom gyere.

-nyau?

-igen

-nyau?

-gyere

-nya,és odajön.

Biztos beszélgetni bpróbál

szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Amikor először látott kinti macskát az ajtónkban, idegességében befingott
szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Ekekkekekekekeekeke


ezt.

szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha énekelek, felkapaszkodik a nyakamba, bújik hozzám és dorombol.
szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Aki nem tudná, a fekete macskák berozsdálnak ha sokat fekszenek a napon. Kiszívja a szőrt a nap.


[link]

[link]


Mint a kóla.

szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
kürtőskalácska, nagyon cuki a macskád! Ez egy jó történet arra, hogy milyen okosak a macskák. Szerintem is beszélgetni próbál veled. Milyen macskád van, és mi a neve?
szept. 13. 18:37
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem olyan meglepő de elég aranyos szerintem, van egy kölyök macskánk és imádnak a kutyával játszani pl. mikor a kutya csóválja a farkát folyton utánakap. És harapdálják is egymást, persze a kutya csak nagyon finoman.

Nagyon vicces őket nézni az óriási méretkülömbség miatt, a nagy fekete kutya és az arasznyi szürke kiscica :D

szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám imádja ha simogatják, de odabújni, ölben/karban lenni nem szeret. Este is mindig a lábamnál alszik, nem mellettem.

Egyszer annyira görcsölt a hasam hogy megmozdulni sem tudtam, a sírás kerülgetett. Mintha megérezte volna, felugrott az ágyra és a hasamra kuporodott. :)

szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szeretett a hátam mögé felszökni. Egyszer nagyon szar hangulatomban voltam, és úgy szökött fel, hogy két lábra állt a támla és a hátam között. Elkezdett masszírozni a pici pampójával, olyan cuki volt. Mikor szar kedvem van amúgy is mindig az ölembe ül.


Egyszer anyu nézett egy filmet. Szomorú film volt, sírt rajta. Mikor elkezdett sírni, akkor felszökött a párnájáról, és direkt anyu ölébe szökött, és elkezdte a mancsával ütögetni.

szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!