Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik nagy macskabarátok,...

Akik nagy macskabarátok, milyen cuki/aranyos/meglepő dolgot tett a macskátok?

Figyelt kérdés
Írj le esetet, amiben nagyon aranyosan vagy épp meghökkentően viselkedett a macskád!

szept. 13. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom mire gondolsz, de az enyémnek szokása volt csöpögő nyállal rozsdálni a napon.


Tisztára szét volt csúszva, a szeme felakadva, ahogy kell, közben dorombol.


Az állaltorvos azt mondta azért nyáladzik mert fenemód jó neki😆

szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan megölel az egyik mikor kaját kér. A másik kopogtat a szobám ajtajában, hogy engedjem már be. És minden áron az ölembe ül, ha szeretet kell neki.
szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak :-))

Még, ilyesmiket, bármit, lehet vicces, aranyos, meglepő..

szept. 13. 16:51
 4/24 A kérdező kommentje:
Ja és ne pontozzátok már le légyszi a válaszolókat!
szept. 13. 16:51
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

A páromnak vannak szfinx macskái. Az egyik ha simogatom, folyik a nyála. Annyira élvezi.


A másik, amikor elmegyek mellette, amikor a macskabútoron ül, a mancsával megérinti a vádlimat. "Elkap"

szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Amikor beteg voltam, és hosszú ideje hánytam, odajött hozzám, feltette a mellső lábait a vécécsészére, és belenézett. Utána bátorítóan nekinyomta a fejemnek a homlokát.
szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Átment a szomszédba szarni.
szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Mikor éhes simogat. Egyszer apu berúgott, és a macska ezt ki is használta, hogy vele aludjon egy ágyba.(Nem szabad nekik, este a kazánházban aludhat)

Mikor kisgyerekek jönnek látogatóba konkrétan leforgat mint a kocsi gumija a padlón, azt se tudja hova meneküljön olyankor.

szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Aranyosak :-)

Kivéve a 7-es válaszolót.

szept. 13. 17:59
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém annyira imádott hogy amikor a kádba fekve hanyatt feküdtem hajat mosni arra eszméltem hogy a hasamra ült, én voltam a "sziget" a kád közepén és onnan puszilgatott meg lapátolta a vizet. Szokása volt lenyalogatni a kád szélén a vizet, le akartam szoktatni, gondoltam majd rakok oda egy kis habot, majd nem ízlik neki és abbahagyja. Hát... Úgy nyalta a szappanbuborékot mint a gyerek a fagyit. Jókat nevettem rajta, annyi bolond dolgot művelt amit se előtte se utána 1 macskám sem
szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!