Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen állat tesz ilyet?

Milyen állat tesz ilyet?

Figyelt kérdés
Született pici cicánk és éjszaka valami kilopta az anyjától és lerágta a lábait, a másiknak pedig a hátulját ette meg :( milyen állat tesz ilyet?

szept. 11. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Patkány.
szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a mama cica tette a szemünk láttára! Ahogy születtek sorba a kicsik, rágta le a lábukat, vagy ette őket meg félig.

Nem éhezett,rossz volt az anyai ösztöne. Le se feküdt szüléshez,mászkált közben,a kicsi meg lógott belőle...


Kb 30 éve volt, de sosem felejtem el!!


Ez nyulaknál is előfordul, azt az anyanyulat le kell vágni.

szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

:( ez szörnyű.

Köszönöm szépen a válaszokat!

szept. 12. 10:42
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok az akit eléggé erőssen lepontoztak pedig semmi "rosszat nem kérdeztem csak épp nem tudtam"


Vioszon a 12 megírta hogy van úgy hogy kattant az anya macska pl és azért csinálta na most bocsi de ez szerintem akkor sincs kőbevésve hogy egy macska nem lehet bolod és 120% ra normális mind és megérzi ha valami baj van. Simán lehet hogy itt is szimplán agybeteg az állat és simán menthetőek lettek volna a picik de persze ezt már senki sem fogja tuni.


1 biztos ,,, nincs olyan hogy az állat biztosra érzi hogy baja van még az emberek se tudják úgy hogy bajod van ha berugnak az MR be és rákos is lehetsz úgy hogy 6x voltál kivizsgáláson vérvételel akkor majd egy macska tudni fogja mert épp picit sz.rul veszi szerencsétlen kölyök a levegőt pl.... Elhiszem hogy kifinomultabban érzékelnek dolgokat de azért ennyire nem :)

szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!