Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mászkál a fejemen ?

Miért mászkál a fejemen ?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű.

Este a macska a fejemen oda-vissza mászkál. Elsétál a párnámon, majd a lábamnál tesz egy kört. 1 p múlva ugyanez. Egész éjszaka. Van ennek valami oka ? 1 hete csinálja, hogy lehet leszoktatni ? Kizárni nem tudom, mivel van másik aki normális és kaparnak ha bezárom az ajtót. Kimt is bent is, mindegy milyen irányban vannak...


szept. 10. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik vagy aggódik érted, hogy miért fekszel, amikor szerinte nem volna szabad ennyire kütve aludnod, hiszen a macskák gondolkodása szerint az veszélyes. Talán védeni próbál és lesi, hogy honnan jön támadás.
szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fejed szőros, és ott olyan, mintha az anyukája lenne, vagy egy másik cica? Az én cicám is imádta a hajamat cincálni, még a wc-re is kijött utánam, felugrott a hátam mögé, felmászott a nyakamig, és cincálta a hajamat.
szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért:


[link]

szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!