Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ha úgy etetem a macskám...

Jó ha úgy etetem a macskám hogy reggel és este konzervet kap, a száraz meg ott van egész nap ha megéhezne? Nem kövér, kiszámoltam a napi adagját

Figyelt kérdés
aug. 29. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van a macsek, konzervből 200 grammot ír az etetési útmutató, szárazból 50et. Én reggel és este adok kb 50-50 nedveset, napközbenre meg olya 30at és tökéletes kondiban van, rengeteg az energiája és nem dagi. Ha neked és neki is jó akkor nincs gond. Én azért csinálom így, mert a szárazat csak immel-ámmal eszi, de ha nem lenne előtte, akkor ébresztene nagyon korán és délután is előadná a hattyúk halálát. Én meg szeretnék normálisan aludni xd
aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es ugyanez van nálunk is. Szerintem tök müködőképes megoldás és nincs "éhenhalok" vernyogás sem hajnal 4-kor XD
aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk nyáron csak enni, néha aludni járnak haza. Csak szárazat kapnak, ha meglátom, hogy kiürült, újra töltöm.
aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom, szerintem normális
aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
aug. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!