Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel 9-kor értünk haza a...

Ma reggel 9-kor értünk haza a cicával,akit befogadtunk, de még nem volt wc-n, ez baj? Evett-ivott,meg játszottunk is vele már. Olyan alom van kint,amit a hölgynél is használt akitől elhoztuk (11 hetes most).

Figyelt kérdés
Egyébként elvan,most épp alszik,bebújt az ágy alá,de időnkéntkijön,olyankor kezes,nem fél. Peremes az alomtálca amúgy,de nem túl magas. Kezdő macskatartók vagyunk,emiatt írtam ki a kérdést inkább.

aug. 24. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd el fog menni, ha kell neki.

Kicsikét hagyjátok, ne ugráljátok körül, lehet, hogy még nem tudott megnyugodni, hogy új helyre került, cicákat eléggé meg szokta viselni a környezetváltozás.

aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor hazaértünk,meg azóta is egyszer beletettük,hátha úgy könnyebben felismeri,hogy ide lehet (ezt a tanácsot kaptuk macskás ismerősöktől) szóval megmutattuk neki.
aug. 24. 15:10
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm!

Most elvan magában, nem csesztetjük csak amikor odajön hozzánk😊

aug. 24. 15:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint amikor odajön hozzánk,akkor simogatjuk pl,csak hülyén írtam ki a választ.:D
aug. 24. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel.:) Menni fog ha kell neki.:)
aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kicsit aggódtam, szintén 11 hetesen hoztuk el pár napja, kb 18ra értünk haza és csak másnap 10:30-11 körül használta az almot, másmilyet is vettünk, mint amihez szokott
aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is azóta minden rendben! Nagyon örülünk, hogy befogadtuk:)
aug. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!