Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskagazdik, ha már volt...

Macskagazdik, ha már volt cicátok aki elhunyt és nem csak jelenleg van az első még élő macskátok, hány évet élt a legidősebben meghalt cicátok?

Figyelt kérdés

#macska #kor #cica #elhunyi
aug. 24. 21:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
68%
5
aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mad Max2 ***** válasza:
83%
Első macskánk 18 évig élt, szerintem infartust kapott mert egyszercsk felnyarvogott és lesett az ágyról és gyakorlatilag azonnal meghalt. Második macskánk 10 évesen halt meg panzsmirigyrákja volt amikor már nem akart enni ellatattatuk az állatorvossal
aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

2 :(

( Megmérgezték )

aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
8 évet élt az első, sajnos kiszökött a házból és már nem jött vissza....
aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
13 éves volt, 2010-ben halt meg, mondhatni együtt nőttünk fel. A mostani cicám 4 éves, és nagyon figyelek rá.
aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
22 :) Viszont a sorban utána következő már "csak" 15 évet élt. (Igen, tudom, hogy egy cicának ez is szép kor.)
aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
15 év, a következő 14 évig élt, 5 éve halt meg. Nagyon megviselt az elvesztésük, leginkább az, hogy nekem kellett döntenem az elaltatásukról. Nem lesz több cicám.
aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos nekem rossz tapasztalatom van a kinti tartással. Gyerekkoromban a szüleimtől több macskát is kaptunk, akkor kinti-bentiként tartottuk őket, ugye kijártak az utcára. 1 évnél tovább egyik sem volt meg, elütötték, lemérgezték őket, volt amelyik néhány hónaposan nyom nélkül eltűnt, és sosem került elő. De az emberek is úgy állnak hozzá, nemrég árultam a piacon, odajött egy macska, és több emberrel is szót váltottam ennek apropóján, ne tudd meg hányan mondták, hogy ők már hazavitték, de megszökött, volt aki többször is. Volt akinél szóba került, hogy hány macskát ütöttek el, meg hogy a kutyájuk mennyire nem szereti a macskákat. A piac fél háztömbnyire van a házunktól, ahol anno a macskák voltak.

Gyerekkorom óta nem volt macskám, úgyhogy sajnos jelenleg a rekorder 1 éves múlt nem sokkal, amikor utoljára élve láttam. Szerencsétlenek még a felnőttkort sem tudták megélni, de a szüleim szerint a macska "fogyóeszköz" és ha be is vittem őket, akkor is "véletlenül" kiszökött mellettük, meg "nem látták, hogy kimegy".

aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
13
aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
74%

17 éves, teljesen benti macska volt és emésztési problémái miatt el kellett altatni (neki így jobb volt). Egyébként egy gyönyörű britt rövidszőrű volt


Chester ❤️

aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!