Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik macskabiztos szúnyoghá...

Létezik macskabiztos szúnyogháló rolós kivitelben?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk és az új lakásba macskabiztos szúnyoghálót szeretnék felszerelni, az erkélyajtóra láttam hogy van keretes alumínium háló, oda olyat karunk, viszont mivel tetőtér, az ablakokra csak belső rolós háló jöhet szóba, amiből nem nagyon találtam ilyet mivel gondolom túl merev hozzá az alu háló, létezik valami megoldás amin nem jut át a cica de rolós szerkezetbe is használható?

aug. 22. 17:57
 1/2 anonim válasza:
82%

Szia! Ezt ne vedd 100%-ra és nem tudom mennyit változtak a dolgok ilyen téren.. :)

Nálunk állandó gond volt, hogy a macsek olykor nekiesett, illetve mászónak használta (pedig volt neki külön)..stb


Szinte mindegy mit tettünk, vettünk, csak a pénzt égettük..

Érdemes vastagabbat venni és minőségit, nem a legolcsóbbat tehát a kínálat aljáról.


Vannak csodát ígérő hirdetések meg "kamuvideók" ahogy már szinte fűrészelik az adott anyagot és tádáá.. Na ezeknek ne dőlj be!! :D

aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olyan macskahálós cégek, akik szúnyoghálóval együtt is vállalnak telepítést, pl. [link]
aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!