Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jár hozzánk egy szomszéd...

Jár hozzánk egy szomszéd cica,és kezdek aggódni,bármi javaslat,tanács?

Figyelt kérdés

Szóval,jár hozzánk egy szomszéd cica. Már felnőtt talán másfél esetleg két éves. Barátságos,de úgy amúgy ritkán engedi,hogy megsimogassuk,amikor van kedve hozzá.


Elkezdtem aggódni miatta. Az egyik hátsó lábán mintha egy seb fokozatosan terjedne felfele a lábán. Nagyon aggódom miatta. A másik hátsó lábán meg minta az egyik körme túlzottan is látszana(nem tudom,hogy értitek-e mire gondolok).

Nagyon de nagyon aggódom.


Tudom,hogy egy állatorvos tudna segíteni rajta,de nem tudnám elvinni. Nincs mindig itt, és nagyritkán ha engedi,hogy megsimogassuk,hogy egyáltalán hozzáérjünk.


Kérlek,valahogy segítsetek. Az orvos van nyilván a fejemben,valahogy talán kivitelezhető lenne is,de ha legalább itt megtudnám,hogy pontosan mi is ez,vagy csak egy találgatást,az is nagyon nagy segítség lenne. Sokszor olvasom itt állatorvosok,vagy állatorvos-hallgatók válaszát.

Emiatt reménykedem abban,hogy talán az én kérdésemre is akad válasz közöttük.


Kérlek,segítsetek.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm szépen!



#állat #macska #tanács #seb #Szomszédmacska
aug. 19. 20:28
 1/2 anonim válasza:
78%
Nem vagyok se allatorvos se hallgato de az en cicam is sokszor megserul a labanal. Nagy esellyel egy masik macska okozta neki, jobb lenne ha szolnal a gazdainak hogy nezzek mar meg jobban hogy mi lehet es vigyek el állatorvoshoz. Mivel nem tudok semmit a cicarol ,hogy a mostani gazdai elott volt e mashol vagy nem. Lehetseges hogy bantottak a cicat es ezert nem engedi hogy simogassatok?
aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, nem készítettél képet róla, nem látjuk. Így piszok nehéz segíteni.



Amúgy ha annyira aggódsz, akkor keress fel egy macskamentő csoportot, hátha tudják fogadni. De piszok nehéz lesz, általában elhajtanak, hogy tele vannak, max puszipajtiknak segítenek.

aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!