Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassuk le a cicákat...

Hogyan szoktassuk le a cicákat hogy az ajtókilincset ne nyitogassák?

Figyelt kérdés

Van 3 benti cicánk és kifigyelték tőlünk, hogyan nyitjuk az ajtót ill. a kilincset. :D Felugranak a kilincsre és a testük súlyával a zár kioldódik, így az ajtó egy pici résnyire kinyílik és a lábukkal már könnyen magukhoz húzzák és kiszöknek. A bejárati ajtótól kezdve minden szoba ajtót kitudnak már nyitni, ha az nincs kulcsra zárva. :P

Gondoltuk hogy a bejárati ajtó kilincsét gombos kilincsre cseréljük, de csak a belsőt, így már nem tudnának kiszökni.

Befújtam már az ajtót dezodorral, hátha félnek majd oda menni, de nem ez sem jött be. :D

Kiszoktuk őket vinni az udvarba rendszeresen, pórázon is. Nagyon szeretnek kint lenni, de féltjük őket a szomszéd kutyáitól, állandóan ugatják őket, olyankor megrémülnek és menekülnek mindenhová.

Valami egyéb ötlet a kilincs nyitogatás ellen? :D


aug. 14. 00:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Autós akkumulátort köss rá!
aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Menj már aludni!
aug. 14. 01:04
 3/21 anonim válasza:
94%
Mennyire hamar veszed észre amikor ez történik? Úgy értve, hogy ha mondjuk azonnal látod, akkor lespriccolhatnád vízzel, vagy mondjuk dudálhatnál egyet (kézi duda, valami éles hang), hogy összekösse a kettőt és féljen kinyitni az ajtót.
aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod leszoktatni. A macskák okosak, megtanulta és élete végéig alkalmazni is fogja ezt a készséget. Azt tudod tenni hogy gumipókkal rögzíted a kilincset ahogy én, vagy forgó gombra cseréled.
aug. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni nem tudod. Nem kutya. Megakadályozni legfeljebb
aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
A 3#assal értek egyet. Ahogy csinálja spticceld le vízzel. Okosak, össze rakják,hogy ha nyitják az ajtót vizesek lesznek ami nekik nem jó. De ez hetek is lehetnek. Nem tudom ide működik -e én citromból facsarok levet és oda csepegtetem ahová nem akarom hogy menjenek. Nekem az vált be
aug. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak addig működik, amíg ott vagy. A macskák hozzád kötik a negatív elményt, nem a helyhez vagy eseményhez. Pontosan azért, mert nem kutyák. Abban a pillanatban készek a csíntevésre, ahogy kikerülsz a képből
aug. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Kulcsra zárom a bejárati ajtót és máris nincs ilyen probléma.
aug. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom, de ha nem látod, úgyis megcsinálják. Fifikás kis dögök ezek 😄 Az lesz tényleg a legjobb, ha gombosra cseréltek vagy kulcsoztok.
aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gombos volt a megoldás
aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!