Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicám egy hét múlva jött...

Fiú cicám egy hét múlva jött haza lesoványodva. Normális dolog hogy egész nap alszik? Tegnap jött haza és folyamatosan alszik! Csak enni pisilni és kakilni kel föl.

Figyelt kérdés
aug. 13. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1 napi alvas meg okes is lehet. Erdemes felvenni es 10-20cm magasrol leejteni. Ha rendesen landol, kicsit magasabbrol is. Ha beteg, lazas, kokadt, akkor latni fogod rajta, hogy esetlen, nem esik rendesen talpra.


A sok alvas lehet betegsegtol, laztol is.

Nekunk igy, volt.

A macska sokat aludt az ajto elott. Masnap mar furcsa volt, akkor kezdtuk igy vizsgalni, lattuk, hogy esetlen. Elvittuk orvoshoz, lazas volt. Vmi fertozese. Kapott antibioikumot. 1-2nap mulva kutya baja volt.

aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért gondoják, hogy a cica sokáig alszik. Lánykoromban, több napos buli után én is aludtam napszámba, éjjel-nappal, csak enni és wc-zni keltem fel. Azután, miután napokig pihentem, helyrerázódtam, és ujból elmentünk szórakozni, pláne nyáron. A cicánál ugyanez van, inkább örülj neki, hogy ilyen tettrekész, én elvinném ivartalanitani, nehogy már tulságosan lestrapálja magát, és tényleg elkap valami betegséget.
aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!