Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyamatosan nyávog,...

A macskám folyamatosan nyávog, nem beteg, foglalkozva van vele, jól tartjuk, úri élete van de mégis. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 hónapos kandúrról van szó, nem is nyávog, hanem rendesen visít, nagyon élesen. Abszolút semmi gondja nincs. Játszunk vele, eszik-iszik rendesen, betegsége sincs.

júl. 3. 17:50
 1/6 anonim válasza:
94%
Szia! Állatorvossal beszéltetek már erről? Én első körben nála kezdenék.
júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyzetekben nyávog? Nekem is van most épp egy kiscicám, ő 4,5 hónapos, eléggé kijött rajta a szeparációs szorongás, akkor visít élesen, amikor azt érzékeli, hogy eltűntem a közeléből. Lehet ez is egy ok. Ha viszont melletted is így sír, akkor valami nem oké mégsem, állatorvos, mert lehet fáj valamije.
júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állatorvos lesz belőle mindenképpen. Kedves második, igen, akkor sipákol a legtöbbet, ha egyedül van. Viszont előfordul akkor is ha egyszerűen csak az ölemben ül.
júl. 3. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
El van kényeztetve.
júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálam is hasonlót csinál. És csak nálam. Tehát amikor nem vagyok otthon, akkor nem.

Mindig nyávog - szabályosan beszél - be nem áll a szája. Ezt addig csinálja, amíg nem kap elég simit. Nagyon szereti a pocak simit. Meg azt is szereti és gyakran ezért nyávog, hogy "menjünk már pihenni" akkor le kell feküdnöm az ágyba ő jön, simizni kell a pocakját akkor dorombol ezerrel. Ha egy pillanatra abbahagyom azonnal megint nyávog, hogy miért hagytam abba. :)


Remélem nálad is ez a helyzet. Nekem is ivartalanított de nekem nőstény.

júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg el lett kényeztetve. Nemrég hoztam haza és még nem szokta meg, hogy itt picit másképp van, mint ahonnan jött. :)))
júl. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!