Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal? SOS

Mi lehet a cicámmal? SOS

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kandúr cicám. 3napja kezdődött. Inni nem iszik egyáltalán. Enni max naponta 1x 3-4szem tápot eszik. Szerintem kívánja, mert nyalja a száját, de gondolom nem esik jól neki. Szegény csak fekszik egész nap. Ami fura, hogy néha rájön ilyen erős fájdalom. Kitágul a pupillája, minden ereje elhagyja, folyik a nyála és hangosan nyávog. Van, hogy közben maga alá is pisil vagy utána pisil. De így random jön rá. Nem tart sokáig, de szegény szenved. Mitől lehet? Az állatorvossa tudta mi baja. Adott neki 3 injekciót, de semmi. Másikhoz akarom majd vinni, de nem tudjuk mi okozza ezt nála. Mi történik vele ilyenkor? Valakinek volt már hasonló? Vízet szoktam fecskendeznu a szájába akkor is rájön utána. De van, hogy tenxleg random jon ra.

aug. 7. 21:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
86%

Sokminden lehet sajnos, nehéz találgatni. Tudom, h csapnivaló a helyzet vidéken állatorvosi ügyelet szempontjából. Itt van két Bp-i szám, ezek ügyeletek és telefonon is adnak tanácsot sztem 06-1-350-0361, 06-1-310-1106, illetve van egy ilyen országos állatmentő 06-1-814-2800.

Drukkolok a cicusnak🙏🏼

aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Vizet adok neki fecskendovel mindig. Ma reggel amugy ivott magatol. Megorultem, de sajnos korai volt
aug. 7. 22:12
 23/43 A kérdező kommentje:
most magatol eszik a cica. Igaz nem sokat meg neha megall, de eszik picit. Dorombolt is elotte egy kicsit
aug. 7. 22:46
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Remélem meggyógyul!
aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
ivott is
aug. 7. 23:04
 26/43 anonim válasza:
51%
Ha iszik mar jo, nem szarad ki, de ha evett is kicsit megjobb, esetleg agyj neki pici tejet🥰
aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

27 a "lassan meg fog degleni" es keressek masik macskat valoban idevalo volt. Szomoru, ha szerinted ez normalis. Tudtommal ezt a platformot nem arra talaltak ki, hogy fikazzuk, bantsuk a masikat, hanem, hogy segitsunk masoknak. Lehet nyersebben valaszoltam, de szerintem te se reagalnad le jol az ilyen kommenteket amikor eppen a te cicaddal van valami.

es koszonom a "hasznos" valaszodat:D

aug. 7. 23:23
 28/43 anonim válasza:
86%
Hogy van a cicus?
aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
11%
Szerintem megdeglett
aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
50%

#27 akkor bunkó vagy. Attól, hogy választékosan beszélsz nem tűnsz okosabbnak. Ilyen állapotú cicával komolyan elvárnád, hogy üljenek 1-2 órára kocsiba? Végre sikerült beleerőltetniük egy kis vizet, annyi idő alatt ki is hányja háromszor egy rázkódó autóban.


Kérdező, szerintem egyáltalán nem válaszoltál nyersen, miután 3-szor leírtad, hogy vitted dokihoz, felhívtad az összeset a környéken, fecskendezel vizet a szájába, etc, és még mindig azt írták, hogy a közönyösséged miatt hal meg. Egyáltalán nem vagy közönyös.

Sajnos a GyiK közösség egyre toxikusabb ahogy látom, nyilván egyszerűbb leírni a képernyő másik feléről, hogy mekkora szar vagy, mint beleképzelni magad valaki helyzetébe és ténylegesen segíteni.


Nyilván tisztelet a kivételnek, jó olvasni a tényleges segítséget a sok bs között :D


Látom írták, hogy adj a cicának pici tejet, vagy tényleg nagyon kicsit, vagy laktózmenteset! Esetleg ha olyan a konzerv tápotok vagy az alutasakosotok aminek van leve azt is megpróbálhatsz fecskendezni neki ha még aktuális.


Örülök, hogy jobban van és kitartás neked és a cicának is! Majd írd meg mi lett vele :D

aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!