Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal? SOS

Mi lehet a cicámmal? SOS

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kandúr cicám. 3napja kezdődött. Inni nem iszik egyáltalán. Enni max naponta 1x 3-4szem tápot eszik. Szerintem kívánja, mert nyalja a száját, de gondolom nem esik jól neki. Szegény csak fekszik egész nap. Ami fura, hogy néha rájön ilyen erős fájdalom. Kitágul a pupillája, minden ereje elhagyja, folyik a nyála és hangosan nyávog. Van, hogy közben maga alá is pisil vagy utána pisil. De így random jön rá. Nem tart sokáig, de szegény szenved. Mitől lehet? Az állatorvossa tudta mi baja. Adott neki 3 injekciót, de semmi. Másikhoz akarom majd vinni, de nem tudjuk mi okozza ezt nála. Mi történik vele ilyenkor? Valakinek volt már hasonló? Vízet szoktam fecskendeznu a szájába akkor is rájön utána. De van, hogy tenxleg random jon ra.

aug. 7. 21:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%
Ezt tényleg nem kéne napokig elnézni. Ha az első állatorvos nem tudja, mi baja (mondjuk honnan is tudná, ha semmi vizsgálatot nem csinált) és nincs javulás, akkor el kell vinni másikhoz. Most a cica konkrétan a közönyötök miatt szenved. Hétköznap van napok óta, volt rendelés. Most viszont már az ügyeletre kéne vinni, de rohanvást!
aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nimcs a kozelben ugyelet. 48oranak el kell telnie az inejkciok kozott azt mondjak az orvosok. Mem keme butasagokat irni, hogy leszarom, mert mem igy van, ugyhogy legyszives, aki csak azert ir, mert ebben leli oromet es nem tudja mit beszel es nem segiteni akar akkor az ne ide irjaljon. Tobbieknek koszonom, akik tenyleg segiteni probalnak.
aug. 7. 21:51
 13/43 anonim válasza:
93%
Ha olyan helyen el ahol rendes ugyelet van akkor elkellene vinni, de ha nincs, mint nalunk se csak 70km-el arreb es akkor is csak verzo allatot fogadnak akkor viszont muszaj holnapig varnia ...
aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
87%

#9

Én is kövesdi vagyok. Azt azért tedd hozzá, hogy azért kövesden is van vagy 2 állatorvos.

aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal állatorvos! Én nem is értem ezt. 3 napja húzod... Találgat az orvos? Keress mást, de nagyon gyorsan, ha életben akarod tartani a cicát. A helyedben most indulnék is...
aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%
15 vagyok. Majd írd meg mi lett vele. Szorítok.
aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
15 Sajnos volt olyan, hogy este felhivtam az osszes allatorvost a kozelben es vagy nem vallaltak el vagy fel sem vettek. Ugyelet nincs a kozelunkben. Rogton vittem allatorvoshoz, ahogy tudtam holnao pedig keresek mast. Nem tehet rola, hogy Magyarorszagon az egeszsegugy 0. Embereknel es allatoknal is.
aug. 7. 21:57
 18/43 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem valami nagyon komoly mérgezés lehet...:(
aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
86%
Lehet akár agyvérzés, vagy szívinfarktus is, de felesleges tippelgetni. Mindenesetre nagyon komoly a gond, már csak vegetál szegény. Nagy eséllyel el fogja vinni, hiszen már most sem eszik, iszik, ami macskánál gyorsütemű szervleállást okoz. Ha ügyeletre nem tudod vinni, bízom benne, hogy a reggelt kibírja és visszahozza az életbe az állatorvos. 😔
aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%
Adogasd neki a vizet! A víz a legfontosabb jelen pillanatban és szerintem maradj fent vele éjszakára figyeld hogy van mit csinál.
aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!