Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvittük a macskánkat egy...

Elvittük a macskánkat egy kicsit hosszabb 4 órás utazásra. Nagyon meleg volt de egész úton nem volt hajlandó egy kortyot sem inni. A végere teljesen kiszáradt szegény. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
végűl mikor odaértünk a szállásra már hajlandó volt nagy nehezen inni. Pedig egész úton volt rá lehetősége. Nem értem miért ilyen ostoba, hogy kiszomjaztatja saját magát..
júl. 31. 19:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
9%

26/29 Már ne haragudj, de olyan buta vagy mint a tök, és még rosszindulatú is, csak nem akartam ezt így leírni, próbáltam visszafogottan.


Azért vagyok állatkínzó, mert nehezményeztem, hogy suttyó módon leagyatlanozol valakit?


Plusz egysoros komment alapján egyből levonod, hogy kinek mekkora az IQ-ja, EQ-ja és hogy bánik az álltaival?


Nyilván jobban bánok velük, veled anyád, hisz ők nem mentálisan betegek veled ellenben.

Kinek képzeled magad te kis bunkó, hogy látatlanban állsz bele emberekbe?


Többiektől elnözést, de az ilyen másból nem ért. Igaz ebbül sem, mert segghülye.

aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
16%

31 tehát akkor nem értetted. Rendben krumplikirályfi.

Ahhoz kell ám a nagy intelligencia, hogy ostobázz mindenkit, mert te vagy helikopter. :DDDD

aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
59%
Mert neked jogod van ilyeneket írni, hogy tönkre teszi az állatokat azért, mert kicsit is többet törődik velük, mint te? Húzd ki a fejed a seggedből ember
aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Utoljára leírom, hogy akkor sem normális az év legmelegebb szakában órákat utaztatni szerencsétlen állatot, mert könnyen hőgutát kapnak és elpusztulhat, csak láthatóan nem érted meg. De innentől rád hagyom, felesleges, mert nem érted meg.
aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"Mert neked jogod van ilyeneket írni, hogy tönkre teszi az állatokat azért, mert kicsit is többet törődik velük, mint te? Húzd ki a fejed a seggedből ember"


Én ilyet nem írtam, azért elég nagy arroganciára vall nekem felróni más kommentjét.


Vele nem értek egyet, ettöl függetlenül elítélem, hogy csak úgy látatlanban bárkit is leagyatlanozzunk!

aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Nem tudom, de muszáj itt veszekedni már a hülyeségeken?! A kérdező nem erre volt kíváncsi!
aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

#37

Kisállat panziót mi se preferáljuk de gondold el, hogy egy dobozba bezárva utazol órákon át fingod nincs hová. Jó hogy legalább amit lehet megtesz az ember az állatáért, hogy ne szenvedjen már annyira.

Ha ennyit nem értesz meg akkor neked nem való az állattartás.

aug. 2. 21:52
 38/41 anonim ***** válasza:
Na de hűsítő matrac, meg mittudomén! Ne szórakozzatok velem 😁 persze, óvja meg az ember, meg figyeljen oda, de ne akarjatok már 5 csillagos ellátást nyújtani egy macskának! Túlzásokba esnek sokan, nem kicsit.
aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 1112 ***** válasza:
lehet,hogy félt a cica,ösztönösen azt érezte,hogy hányni fog,ha iszik,lehet,hogy nem tudta,mikor álltok meg pisilni, meg lehet,hogy meg is volt kissé zavarodva,ijedve, nem értette a szitut.
aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
43%
A macska úton csak bizonyos sebesség felett iszik. Egyébként ezen lehet segíteni, vesztek egy vízipisztolyt, és mikor nyávogna, szájbalövitek.
aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!