Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a páromat,...

Hogyan győzzem meg a páromat, hogy egyezzen bele, hogy legyen egy cicánk?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt már egy,aki annak ellenére, hogy megvolt mindene,és sosem volt egyedül, mindenben kárt tett.

Végül, az otthonunk épsége, és a családi béke miatt elajándékoztuk.

De nagyon szeretnék egy békés, nyugis, szerethető szobacicát.

Ő viszont, a korábbi rossz tapasztalat miatt hallani sem akar róla.


júl. 31. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs garancia arra, hogy a következő cica "békés, nyugis, szerethető szobacica" lesz.


Ha te nem tudod a párodat rávenni, akkor idegenek tanácsaival sem fog sikerülni.

júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy macska soha nem 100%-ban békés. Nekem is volt, es az egy igazán nyugis macsek volt, mégis valamiért megtalált pár bútort.


A problema ott kezdődik, hogy nem nevelitek. Én leszoktattam a bútor kaparásról. Nem volt egyszerű, de sikerült.

júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha az új macska sem lesz nyugodt? Az is le lesz passzolva?
júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"Végül, az otthonunk épsége, és a családi béke miatt elajándékoztuk."

Jézusom...

"De nagyon szeretnék egy békés, nyugis, szerethető szobacicát."

Hát érdekes kívánságaid vannak.:) Elárulok valamit: egy élőlény nem úgy működik, ahogy te akarod, max nevelheted, de nincs biztosíték arra, hogy neked megfelelően fog szuperálni. Szerintem ne legyen semmilyen kisállatotok, nem nektek való, ha képesek vagytok néhány bútor miatt lepasszolni.

júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Örökbefogadás próbaidővel. Szívesen.
júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/5 köszönöm! Hol van ilyen lehetőség?
júl. 31. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát, én nyilván X megvonással zsarolnám. De eleve bele sem mennék olyan kapcsolatba, ahol ilyen hogyan győzzem meg játszma van.

"Én akarom, én felelősségem."

És ennyi. Te felelős vagy a döntésedért, ő pedig támogat, mert szeret.

júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre engedjétek el. A macskákhoz sok türelem kell, akármilyen nyugisak is. Nekünk egy átlagnál sokkal nyugodtabb cicánk van (aki tényleg a nap nagy részét csak átalussza) mégis pont a napokban írtam ki egy vele kapcsolatos kérdést, mivel vendégeink jöttek pár napra, ő meg spontán elkezdett az egyik szobanövénybe piszkítani. Ha ilyen balesetekre most nincs kapacitásotok, én még várnék a macskázással
aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!