Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél éves ivartalanított...

Másfél éves ivartalanított fiú macskám meglát,és azonnal ráveti magát a lábfejemre,hogy nyalogathassa,és hízelegjen neki.Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
júl. 24. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert szeret.
júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
#1 ha mentális problémáid vannak keress fel egy orvost.
júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thunderfairy ***** válasza:
32%

2-es.


Te most ezt mirre írtad? Persze hogy a ragaszkodását fejezi ki vele. Igen, azért mert kötödik hozzád kérdező.

júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert szeret, ilyen egyszerű. Minden macska máshogy mutatja ki
júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3as, az egyes választ törölték, így a kettes lett az egyes :) én még olvastam, elég alpári volt.

(Új egyes voltam, aki kettes 😁)

júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mást nem ér el? Ez van kéznél. Vagy lábnál. Érted 😉


De egyébként sokminden lehet.


Ha az a klasszikus összecicázós mozdulat, az az, hogy a pofáján vannak illat mirigyek. Ha a szája szélét dörgöli hozzád, akkor azokkal jelöl meg. Ez náluk szociális viselkedés, a kolónia tagjai megosztják az illatukat, hogy mindenki tudja, hogy egy csoport vagytok.


A másik dolog lehet a játék, ha a ráveti magát rész karmokat is jelent. Ez esetben lehet felesleges energiái vannak, vadászni próbál a lábadra.


Aztán lehet ez az etess meg is. Ha fel akarja hívni magára a figyelmet, pl amikor valami konzerv van a kezedben, reméli, hogy az neki lesz kaja.

júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!