Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy ne undorodjak a macskasza...

Hogy ne undorodjak a macskaszar eliminálásától?

Figyelt kérdés
Utálom szedni a macskaszart, undorító. Ti hogy veszitek rá magatokat?

júl. 22. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fajta almot használsz, akkor szerintem egyáltalán nem vészes. Milyet használsz?
júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát miért tartasz macskát akkor, ha nem bírod a vele járó dolgokat?

Szerintem nem undorító, elvégre nem kézzel kell kimarkolni az alomból...

júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a legélvezetesebb dolog. De még midig ez, mint látom, hogy sokan az utcán zacskóval markolásszák a meleg kutyaszart. Nagyobb testű kutáykánál nem kis mennyiségű hurka a termés. Volt, már hogy a látványtól majdnem elokádtam magam.

Ha jó macskalmot használsz, az elég jól "bepanírozza" a cuccost, meg a szagokat is elég jól tompítja.

júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem jó a macskaalom, mert a megfelelő alomnál kb nem is látszik, hogy az egy kaka. Az egészséges felnőtt macska ürüléke nem is igazán szaglik, a jó alom azt a maradék szagot is "elszívja".

Kiscica nálam pofozta már ki a szrt az alomból, és végigkente a folyosón, az nem volt nagy öröm, de ahogy más is írta, ezek sehol nincsenek a kutyák végtermékéhez képest. Volt kutyám, nagytestű ráadásul, na, ott tényleg kellett nekem is a lélekjelenlét, mikor "stresszkaki" lett a séta közben, és kenődött, és... brr, visszaemlékezni is rossz rá.

júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Cat,s Bestet használok. Tudtok valami jót?
júl. 22. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én először rászorok almot, hogy rátagadjon a tetején is.

Gusztustalan hasonlat de mintha paniroznál.

Akkor már könnyebb kivenni.

júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartom undorítónak, ez vele jár. Egy gyerek után viszont már lehet elhánynám magam. Mondhatni a macskaszart már megszoktam. De azért kell a gyors szellőztetés, ha nedveset is ettek.
júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
86%
Senki se szereti szedni, de ha cicát vállaltál tudnod kellett, hogy ez vele jár. Rá venni magad igazából nem tudod, mindenkinek más az inger küszöbe ki többet ki kevesebbet tud elviselni. Esetleg az segíthet ha veszel alom zsákot, akkor nem kell sokat szöszölj vele csak ki veszed az alomból, a tiszta homok vissza hullik az alomba, a kaki benne marad a zsákba azt meg már csak ki dobod és akkor végülis nem kell a kaki közvetlen közelébe matass :D
júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Már elnézést, ha nő vagy, és gyereked lesz, őt hogy fogod tisztába tenni?? Ugyanazt látod a cicánál is, csak az ő terméke kicsi, és kapsz egy lapátot, amivel kiveszed, és belepottyantod egy zacskóba.
júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket.
júl. 23. 00:25
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!