Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe fogadtam egy kiscicát...

Örökbe fogadtam egy kiscicát aki a 2 éves ivartalan kandúromon keresi a tejet. Normális ez?

Figyelt kérdés

Az 2 éves cicám egy nap alatt befogadta a 10 hetes fiú cicát. Sokat játszanak, van, hogy fürdeti és az ételét sem eszi el. Viszont mikor együtt vannak, kis idő után a kiscica elkezd kotorászni a kandúr hasán, mintha tejet keresne. Azt hiszi, ő az anyukája? Ilyenkor persze feláll a nagyobb macska és arrébb megy.


Egyébként a kiscica már 1 kilós, eszik nedveset, szárazat egyaránt. Miért akar még mindig tejet?


Várom a segítséget.

Köszönöm



júl. 22. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Még szopott, mikor elhoztad. A 12 hetes kort meg kellett volna várni.
júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Normális. [link]
júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha én nem hozom el, akkor elviszi más. Akiknek a kertjébe szültek, nem nagyon ritkán várnak 3 hónapot. Csoda, hogy 8 hetet gondoskodtak róluk.
júl. 22. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aaaá, de cuki 🥰 Még fiatalka, benne az ösztön. Nekünk felnőtt korában is csinált ilyet a kandúr, szopizta a leterített bárány szőrt, meg nyomkodta, mintha az anyja hasával csinálná.
júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!