Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova mehet és mit csinálhat...

Hova mehet és mit csinálhat ilyenkor a macskánk?

Figyelt kérdés
4 éves ivartalanított kinti macskáról van szó, van néha hogy napokra eltűnik. Eddig ez 3-szor fordult elő, eddig 2-szer 2-3 napra, most pedig 5 napja nem jött haza, már majdnem feladtuk hogy valami történt vele, erre mintha mi sem történt volna ma hazajött sérülés, vagy bármi karcolás nélkül. Ilyenkor mit csinálhat napokig? Miért nem jön haza? 1-2 nap még megértem elkóborol messzebbre de 4-5 napokig?

júl. 18. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező ezen az oldalon nem szabad leírni, hogy kinti macskád van. Naivan én is megtettem, majd megkaptam, hogy törvényszegő vagyok meg hogy az a macska nem is az enyém, csak egy kóbor állat aki nálam van néha.

A 8-as válaszoló hergel ebben a kategóriában mindenkit, majd ha az ember már nem bírja cérnával és visszaszól neki, akkor még ő a hibás.

júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hagyni kell az ilyeneket, elég bajuk lehet nekik így is ha itt próbálnak okoskodni és ezzel valakik lenni :D
júl. 19. 23:26
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha az lenne a szabály, hogy kösd a macskát két méteres madzagra a lakásba, mert attól lesz boldog, akkor azt is komolyan vennék, és mindenki egy állatkínzó idióta lenne aki nem így tesz, és esetleg szabadon engedi az állatot had élje meg az ösztöneit.
júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
33%
Azta mennyi okos ember. De most komolyan. Ivartalanított macska elkószált. Az a baj, hogy nem zárta be a telekre, mert mintha egy macskát be lehetne zárni az udvarba....ha nem lenne ivartalanított akkor meg az lenne a baj...
júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!