Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik 3 napja a macskám...

Nem eszik 3 napja a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja fogadtam örökbe egy 9 hónapos cicát nagyon fél folyamat elvan bújva valahova nem eszik es nem is iszik probaltam csirkemellett májast vagy cica jutifalatot de semmi mit csináljak vele főként az zavar h nem eszik iszik

júl. 17. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem adj neki időt és teret. Helyezz ki számára vizet és ételt nyugodt, csendes helyen. Próbáld meg simogatni, beszélj hozzá nyugodt hangon, hogy megszokja a környezetet és a jelenlétedet. Ha 1-2 napon belül nem javul a helyzet, menj el egy állatorvoshoz!
júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én már most elvinném, nem várnék több napot ebben a melegben. Már most ki van száradva!!!
júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
De én is elvinném! Sürgős.
júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem biztos az,hogy nem iszik!!

Valószínűleg megvan ijedve,ha elbújik. Éjszaka amikor nem làtod lehetsèges,hogy előjön és iszik-eszik.

Amikor a mi cicánk hozzánk került, 2-3 napig őt sem láttuk enni/inni.

Az első nap már bújt hozzánk, mindig mellettünk volt de nem evett és nem ivott.

Feloldódott méginkább, azóta meg az életünket is megeszi😂

júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy gondolom, hogy mivel uj helyen van, elbujik, de éjszaka előjön, eszik, iszik, alomra megy. A legtöbb cica igy csinálja, egy-két nap alatt elmulik az ijedtség, előjön.
júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!