Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a macskám mindig...

Sterre kérdése:

Miért pisil a macskám mindig különböző helyekre?

Figyelt kérdés

Ivartalan, 1 év körüli macskáról van szó akinek nincs semmilyen egészségügyi problémája, max csak annyi hogy süket.

Mióta tavaly óta hozzám került azóta különböző helyekre végzi a dolgát: a kádba, az ember wc elé, virágok mellé de van hogy csak simán a járólapra. Rajta kívül 1 ivartalan fiú macska van a házban akivel imádják egymást. A házban 2 egymástól függetlenül lévő almostálca van elhelyezve, amiket régebben mozgattunk át azzal a céllal hátha azért pisil máshova mert nem jó helyen van. Az egyik almos tálca nyitott, a másik zárt. Macskaalomból a dolog minden nap ki van szedve mert otthonról dolgozom és van erre időm.

Próbáltam azt is hátha a macskaalom nem jó neki, de az összes macskaalom fajtánál mellé wc-zik.

Már egyszerűen tanácstalan vagyok, jelenleg ha nem oldódik a helyzet akkor elajándékozni készülök mert olyan büdös van miatta a házban, hogy néha nem lehet megmaradni.

Gondoltam arra hátha szorong, de teljesen jól érzi magát itt, meg se siratta az előző gazdáit, akik azért akarták elaltatni mert süket. Van hogy egész nap otthon vagyok, lát a cica, ha el is ugrok valahova akkor 1 órán beül haza érek, de akkoris máshova pisil ha otthon vagyok. Mikor ide került hozzám akkor használta az almot szóval arról sincs szó, hogy nem tudná használni.

Kérlek titeket adjatok már tanácsot mert lassan ez megy egy éve, a parketta már savanyú macskapisi szagú, mert hiába takarítom azonnal fel, beveszi a szagot.



júl. 15. 23:26
 1/5 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Állatorvos ott megvizsgálják és megmondják mi a baj.
júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit írtam nincs semmi baja! Legelőször az állatorvoshoz mentünk!
júl. 16. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

"elajándékozni készülök mert olyan büdös van miatta a házban, hogy néha nem lehet megmaradni."


Akkor viszont baja van. Ha ivartalan, akkor a vizelete nem olyan büdös, hogy nem lehet megmaradni mellette. Nyilván, nem virágillat, de.

júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem az a óvatos kanmacska pisi szaga van hanem egyszerű macskapisi szaga van. Az sem jobb és már egyszerűen nem bírok utána takarítani.
júl. 16. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Így nem lehet élni az biztos, mondom ezt úgy h 4 benti macskám van. Ha bármelyikkel ilyen gond lenne én sem tartanám bent. Még azért egy orvosi kivizsgálás nem ártana mert a macskák köztudottan akkor csinálnak ilyet ha valami bajuk van, ez nem egy egészséges macska viselkedése.
júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!